For sale
139,500€
Prane Qendres Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimet... - 87m2
Qender - Rruga Zenel Baboçi

Near the Center For Sale Super Apartment 2 + 1 + 2 With Perfect Plan !!! The apartment is located on the second floor of a new building under construc...

For sale
125,000€

132,000€

Tek Uet-Ja, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Lindje! - 120m2
UET - Rruga Sali Butka

Behind UET, in one of the best areas in Tirana, between Kavaja Street and Gjergj Fishta Boulevard, a 2 + 1 + 2 apartment is for sale, very well invest...

For sale
108,000€

112,000€

Okazion !!! Shitet Super Apartament 2+1, Tek Ish Stacio... - 116m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Ish Stacioni i Trenit, shume prane Bulevardit Te Ri dhe qendres se Tiranes shitet super apartament 2+1 me cmim okazion. Apartamenti ndodhet ne kat...

For sale
104,000€

108,000€

Tek Farmacia 10 Shitet Apartament 2+1+2, Me Projekt Per... - 111m2
Farmacia 10 - Unaza

Ne Unaze tek kryqezimi i Farmacise nr 10, shitet apartament i sapo perfunduar 2+1+2 tualete me shume drite. Apartamenti eshte ne katin e 3-te ne nje p...

For sale
117,250€
SOLD
Tek Hipoteka Shitet Apartament 2+1, Ne Pallat Luksoz Dh... - 107m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Shitet super apartament 2+1 me cmim okazion ne kompleks shume cilesore te vitit 2020. Objekti ndodhet ne rrugen Panorama buze unazes se vogel te Tira...

For sale
133,000€

137,000€

EXCLUSIVE
Ne Bulevardin Gjergj Fishta, Shitet Apartament 2+1+2 !!... - 111m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Ne Blv. Gjergj Fishta, ne rruge kryesore shitet apartament 2+1+2 tualete ne katin e 6 te nje pallati 9 katesh ,ndertim i viteve te fundit te miremb...

For sale
135,000€
Shitet Super Apartament 2+1, Te Liqeni I Thate !!! - 110m2
Liqeni i Thate - Rruga Peti

Te Liqeni i Thate ne nje zone ku ka akses shume te mire ne levizje nepermjet Unazes se Re dhe ne nje distance shume te afert me Parkun e Liqenit, shit...

For sale
135,000€
Shitet Super Apartament 2+1 I Tipit Loft, Me Pamje Fant... - 130m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Per te gjitha ata qe vleresojne ajrin e paster, pamjen e lire dhe cilesine ne ndertim dhe investim sapo doli ne treg nje apartament i tipit Loft pjese...

For sale
101,000€

103,000€

Tek Shkolla E Baletit, Shitet Apartament 2+1 Buze Rru... - 83m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Prane Shkolles se Baletit, ne nje nder zonat me te kerkuara per banim dhe investim, shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje...

For sale
128,000€
Apartment 3+1 - 117m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Tek Ministria Jashtme, Blv. Zhan D'ark, shitet apartament 3+1, ne katin 9 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar...

For sale
143,000€
Ne Myslym Shyri, Prane Drejtoris Policise, Shitet Supe... - 154m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr, prane Drejtoris Policise, shitet duplex i investuar kohet e fundit. Dupleksi organizohet: Kati i pare ne pjesen e sallonit dhe kuzhine...

For sale
135,000€

147,000€

Prane Stacionit Te Trenit, Shitet Super Apartament 2+1,... - 135m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Tek Hipoteka, Shitet Super Apartament 2+1+2 me hapsira të bollshme, në katin e 6 të një Pallati të Ri i 10 katësh i ndërtuar me cilësi të lartë në vit...

For sale
144,000€
Tek 21 Dhjetori , Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te R... - 110m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Tek 21 Dhjetori ne Kompleksin "Tirana Garden Building" shitet apartament 2+1 me super vendodhje. Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati te ri...

For sale
114,000€

125,000€

Tek Pallatet Cabej, Shitet Apartament 3+1+2 Super Moder... - 94m2
Yzberisht - Rruga Thoma Koxhaj

Ne Yzberisht tek Pallatet Cabej shitet super apartament 3+1+2 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri 9 katesh te...

For sale
128,000€
Prane Spitalit "nene Tereza", Shitet Apartament 3+1+2 N... - 135m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet super apartament 3+1+2 tualete ne ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati 9-katesh me dy...

For sale
125,000€
Prane Vila Gold, Shitet Apartament 2+1 Me Siperfaqe Te... - 146m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Prane Rruges se Dibres, Shitet Apartament 2+1+2 me siperfaqe te madhe. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor, dhe ka siper...

For sale
139,000€
Ne Brryl Shitet Apartament 2+1+ 2 Bashke Me 2 Poste P... - 120m2
Brryli - Rruga Sadik Petrela

Ne Brryl, ne rrugen Sadik Petrela, shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 poste parkimi te mbyllura me pult ( njeri eshte i perfshire ne kete cmim po...

For sale
110,000€
Inxhinieria E Ndertimit, Shitet Apartament 4+1 I Persht... - 120m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

At the Construction Engineering, a 4 + 1 apartment is for sale, suitable for investment. The apartment is located on the 1st floor of an existing 2-st...

For sale
104,000€
Prane Gjimnazit Partizani Shitet Apartament 2+1 - 104m2
Selvia - Rruga Riza Cerova

Prane Gjimnazit Partizani ne rrugen Riza Cerova Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 104 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te banimi te nje pallati 8...

For sale
119,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 3+1+2 - 140m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek Rruga Frosina Plaku, Shitet Super Apartament, me sipërfaqe 140 m² 3+1+2 tualete. Apartamenti është në një nga zonat më të mira dhe më të kërkuara...

For sale
111,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 3+1, Me Hipotek... - 101m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Shitet apartament 3+1 tek Komuna e Parisit. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje dhe 1 tualet me dritare. Ndodhet ne katin...

For sale
121,600€

125,500€

Shitet Apartament Komod 2+1+2 Me Hapesire Te Bollshme... - 128m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Rruga Petro Nini Luarasi, ne zonen e Shkolla e Baletit, Shitet Apartament 2+1+2 me Strukture te rregullt dhe me hapesira te bollshme, me orientim P...

For sale
130,000€
Ne Durres Shitet Apartament 2+1+2 Me Orientim Perfekt !... - 116m2
Durres - Rruga Grigor Durrsaku

Ne Durres prane Bashkise Shitet apartament 2+1+2 tualete me hapsira te bollshme dhe orientim perfekt. Apartamenti me siperfaqe 116 m2 ndodhet ne katin...

For sale
125,000€
Pranë 21 Dhjetorit, Shitet Super Apartament 2+1, Me A... - 93m2
21 Dhjetori - Rruga Shefqet Musaraj

Në Zonën e 21 Dhjetorit pranë Policise Bashkiake, Shitet Apartament 2+1 me Arredim Modern, shume Cilesor, ne katin e 2 të një pallati te ri 9 katësh,...

For sale
120,000€

125,000€

Tek Rruga Fortuzi, Shitet Apartament 2+1 !! - 118m2
Rruga Fortuzi - Rruga Fortuzi

Shitet apartament 2+1 me ne rrugen Fortuzi, nje nga zonat kryesore te Tiranes per pozicionin strategjik ku ndodhet. Afersia me qendren nga njera ane,...

For sale
131,000€
Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 Me Post... - 104m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte! Apartamenti ndodhet ne katin e tret te nje pallati te ri tete katesh te sapope...

For sale
125,000€

150,000€

21 Dhjetori, Shitet Dyqan Me Cmim Okazion !!! - 61m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Ne zonen e 21 Dhjetorit, 20 m nga rruga "Frederik Shiroka", prane market "Joena" shitet dyqan me cmim okazion. Ambienti eshte nje hapsire e lire prej...

For sale
122,000€
Ne Laprake, Tek E-88 Shitet Apartament 2+1+2, Me Planim... - 122m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, tek E-88, shitet apartament 2+1+2, me planimetri perfekte. E-88 ka realizuar nje rezidence banimi, kate sherbimi plus 2 kate parkimi nento...

For sale
105,000€
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 3+1+2 I... - 112m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Tek Bulevardi Bajram Curri prane Ures se Delijorgjit shitet apartament 3+1+2 tualete i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pall...

For sale
124,000€

128,000€

Tek Gjimnazi "a.z Cajupi", Shitet Apartament 3+1+2 Me H... - 156m2
Rr. Bardhyl - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Gjimnazi "A.Z Cajupi" shitet Apartament 3+1+2 me hapesire te bollshme. Apartamenti me siperfaqe 156 m2 ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 6-ka...

For sale
103,000€
Tek Kompleksi Delijorgji, Shitet Apartament 1+1, Mundes... - 75m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, ne Kompleksin Delijorgji shitet apartament i investuar 1+1, si mundesi mjaft e mire per investim. Kompleksi ku ndodhet apartament...

For sale
138,000€
Te Rruga E Elbasanit, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me... - 115m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Pjeter Budi

At Rruga e Elbasanit, a super apartment for sale, 2 + 1 + 2 with 2 balconies !!! . The apartment is located on the 2nd floor of a well-managed buildin...

For sale
120,000€
Tek Kompleksi Kristal Center, Shitet Super Apartament 2... - 94m2
Komuna e Parisit - Rruga Ndrek Luca

At Kopmleksi Kristal Center, 2 + 1 + 2 apartment for sale, super invested and with perfect organization. The apartment is located on the 5th floor of...

For sale
120,000€
Tek Pazari I Ri Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te... - 81m2
Pazari i Ri - Rruga Luigj Gurakuqi

Tek Pazari i Ri prane NEPTUN shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt me kuzhine te vecuar. Apartamenti me siperfaqe 81 m2 ndodhet ne katin e 3...

For sale
125,000€
Tek Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Pa... - 133m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

In Liqeni i Thate, Peti street, 2 + 1 + 2 apartment for rent on the 2nd floor of a well-managed building with elevator. The apartment has structure: l...

For sale
135,000€

150,000€

Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 3+1 Me Shume Drite!... - 137m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Tek 21 Dhjetori, prane Mozaikut te Tiranes, shitet apartament 3+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me 6 kate dhe...

//do something