For sale
262,000€
Atsh, Shitet Penthouse, Me Pamje Fantastike!!! - 278m2
ATSH - Rruga Fadil Rada

At ATSH, a penthouse with fantastic views is for sale. The apartment is located on the 9th floor of a well-managed building with elevator and is organ...

For sale
178,000€
Tek Liqeni Shitet Apartament 3+1 - 126m2
Nobis - Rruga Marko Boçari

Tek Liqeni Shitet Apartament 3+1ne katin e trete te nje pallati te ri I paisur me ashensor. Kjo eshte zona me e preferuar qe te jetosh nje jete te she...

For sale
230,000€
Ne Bllok, Shitet Apartament 3+1 Super I Investuar !!! - 126m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

3 + 1 apartment for sale in a block in one of the most favorite and most liked places for living. The apartment is located on the 9th floor of a new b...

For sale
240,000€
Shitet Tek Rtsh Apartament 2+1+2 Me Shume Drite! - 102m2
RTSH - ISMAIL QEMALI

At RTSH, for sale Apartment 2 + 1 with 2 toilets in one of the best buildings in the area. The apartment is located on the 9th floor of a 12-storey bu...

Tek Rezidenca Secret Garden, Shitet Apartament 2+1, Me... - 100m2
TEG - Rruga Rezervat e Shtetit

Tek Kompleksi Rezidencial Secret Garden, shitet apartament 2+1+2, i super investuar dhe me pamje te mrekullueshme. Apartamenti eshte i organizuar ne s...

For sale
156,000€
Prane Stadiumit Air Albania Shitet Apartament 2+1 + Me... - 95m2
Ambasada Amerikane - Rruga Dervish Hima

Prane Ambasades Amerikane, ne rrugen Dervish Hima, jepet me qira apartament 2+1 per zyra. Ndodhet ne katin e trete te nje ndertimi te ri, i pajisur me...

For sale
390,000€
Tek Bulevardi Bajram Curri, Shitet Apartament 3+1+2 !!! - 167m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

In Blv.Bajram Curri for sale apartment 3 + 1 + 2 toilets and 3 balconies on the 5th floor in a building of 2018 well maintained with 3 elevators. For...

For sale
159,000€
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 3+1 Buze Rruges K... - 94m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

In the area of ​​December 21, near the main road, a 3 + 1 apartment is for sale, a very good investment opportunity. The apartment is located on the 2...

For sale
170,000€
Ne Myslym Shyr Shitet Duplex !!! - 105m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

In Myslym Shyr for sale Dublex with surface 105 m2 in a construction of 2000. The apartment is organized as follows: 1st floor, corridor, living room,...

For sale
158,000€
Prane Qendres Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimet... - 99m2
Qender - Rruga Zenel Baboçi

Near the Center For Sale Super Apartment 2 + 1 + 2 With Perfect Plan !!! The apartment is located on the second floor of a new building under construc...

For sale
169,000€
Tek Shkolla Petro Nini Shitet Super Apartament 3+1 !!! - 136m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Zef Jubani

Super Apartment 3 + 1 + 2 for sale near the Gymnasium "Petro Nini Luarasi" with ample space, on the fourth floor of a well-managed and well-maintained...

For sale
200,000€

218,000€

Tek Shkolla Baletit Shitet Ambient Komercial Openspace... - 70m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Near the Ballet school, in Petro Nini Luarasi street, commercial space for sale on the ground floor with a surface of 70 m2. It is currently able to w...

For sale
490,000€
Shitet Ambient Komercial Ne Rrugen Ibrahim Rugova !!! - 143m2
Qender - Rruga Ibrahim Rugova

In Ibrahim Rrugova street for sale a business premises with an area of ​​143 m2 on the 1st floor of a 5-storey building. The environment consists of 3...

For sale
166,000€
Ne Bllok Shitet Apartament 1+1 Me Siperfaqe Te Madhe Dh... - 90m2
Blloku - Rruga Ismail Qemali

In Bllok for sale a 1 + 1 apartment with a large surface on the 6th floor of a 10-storey building maintained with 2 elevators, built in 2011. The apar...

For sale
250,000€
Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Duplex Me Garazhd T... - 133m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Kodra e Diellit

In Kodra E Diellit 1 Residence, super duplex for sale. The apartment is located on the 4th and 5th floor in one of the complexes with the highest qual...

For sale
156,000€
Shitet Duplex Prane Restorant Freskut !!! - 211m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Near Freskut Restaurant for sale Dublex on the fourth floor in a high quality building of 2019, maintained with 24h security system and elevator up to...

For sale
470,000€

490,000€

Vilë Spektakolare Për Shitje Tek Secret Garden - 400m2
Farke - Rruga Rezervat e Shtetit

The villa is located in the most beautiful complex in the TEG area and is surrounded by natural forest. The quality of construction is superior and th...

For sale
200,000€
Tek Bulevardi Bajram Curri Shitet Apartament 2+1+2 Me M... - 140m2
Ali Demi - Bajram Curri Boulevard

Boulevard Barjam Curri For Sale Super Apartment 2 + 1 + 2 Toilets. The apartment is located on the 11th floor in a building from 2002, equipped with q...

For sale
395,000€
Tek Kompleksi Colombo Shitet Vilë Fantastike Super E In... - 218m2
Lunder - Sauk

REFA012417 - Super villa for sale near Colombo Complex. The villa has been built in recent years with all construction standards. It is located in an...

For sale
160,000€
Shitet Apartamet 2+1+2 Prane Pazarit Te Ri !!! - 107m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Near the New Bazaar for sale apartment 2 + 1 + 2 toilets in a new building of 2020. The apartment has a total area of ​​107 m and is organized in a co...

For sale
335,000€
Super Penthouse Per Shitje Te Kopshti Zoologjik - 290m2
Kopshti zoologjik - Rruga Eduard Mano

A Penthouse is for sale at the Zoo in one of the most sought after residential areas. The apartment is located on the top floor of a 5-storey building...

For sale
160,000€
Prane Vasil Shantos, Shitet Penthouse, Me Pamje Fantast... - 208m2
Vasil Shanto - Rruga Ibrahim Dervishi

Near the "Vasil Shanto" block, Penthouse for sale, with wonderful views and orientation. The apartment is located on the top floor, in the format of a...

For sale
360,000€
Ne Qender Shitet Duplex I Supermobiluar!! - 176m2
Qender - Kavaja Street

In the Center For Sale Super Duplex 2 + 1 + 2 With Ultra Investment !!! The apartment is located on the 4th and 5th floor of a building located in the...

For sale
470,000€
Te Ambasador 3 Shitet Super Apartament 2+1 Me Pamje Te... - 145m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Prane stadiumit Air Albania, te Ambasador 3 shitet Super Apartament 2+1 me pamje spektakolare .Pozicionuar në një nga zonat më prestigjoze , shumë af...

For sale
255,000€
Tek Liqeni Artificial, Shitet Ap 3+1+2 Me Pamje Fantast... - 185m2
Liqeni Artificial - Rruga Llazar Pulluqi

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, tek Liqeni Artificial, e vetmja mushkeri e gjelber e ngelur ne qytet, shitet Apartament 3+1+2, me pamje te mre...

For sale
165,000€
Tek Rruga E Elbasanit Shitet Super Apartament 2+1 - 127m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamis se Tabakeve Shitet Super Apartament totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te nje pallati te mireadministruar me ashenso...

For sale
260,000€
Prane Vesa Center Shitet Ambient Me Çmim Okazion!! - 200m2
Libri universitar - Rruga Abdyl Frashëri

Okazion!! Prane Vesa Center Shitet Super Ambient zyra 200 m2 ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes.

For sale
280,000€
Fresk, Shitet Duplex Me Super Pamje Dhe 2 Poste Parkimi - 400m2
Fresku - Linzë

Fresh, near Lugano Residence, for sale duplex with super view and 2 parking spaces included in the price. The duplex is located on the 5th and 6th flo...

For sale
230,000€

240,000€

Tek Ambasada Amerikane, Shitet Super Apartament 3+1+2,... - 150m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Tek Ambasada Amerikane, Shitet Super Apartament 3+1+2, Me Orientim Dhe Pamje Spektakolare. Apartamenti ndodhet ne zonen me elitare te Tiranes, persa i...

For sale
190,000€
Prane Petro Ninit Shitet Apartament 3+1 Me Shume Drite!... - 137m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Near the Petro Nini Gym 3 + 1 + 2 Apparatus For Sale Toilet Light. The apartment is located on the 9th floor of a 10-storey building with an area of ​...

For sale
340,000€
Ne Sauk, Shitet Super Penthouse, Me Pamje Te Mrekullush... - 442m2
Sauk - Rruga Ibrahim Shalqizi

Super mundësi investimi ! Ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane, te ndertuar nga nje kompani e huaj, Shitet Penthouse me sipërfaqe totale 442 m2,...

For sale
230,000€
Prane Sheshit Willson Shitet Ambient Biznesi !!! - 92m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne rrugen Abdyl Frasheri ,prane sheshit Willson shitet ambient 3+1 ne katin e dyte te pallati ekzistues, totalisht e investuar dhe e pershatur per biz...

For sale
155,000€
Super Apartament 3+1 Tek Garden Residence Turdiu - 181m2
Fusha e Aviacionit - Rruga Anesti Lubonja

Tek Fusha e Aviacionit ne nje nga komplekset me te mira qe po ndertohen ne Tirane, Garden Residence Turdiu, shitet Apartament 3+1 me siperfaqe totale...

For sale
419,000€
EXCLUSIVE
Shitet Ambient Komercial Ne Zonen E Brrylit !!! - 239m2
Brryli - Rruga Odise Grillo

Ne Zonen e Brrylit ,ne ndertim te Vitit 2020 shitet ambient komercial ne katin 0 te nje pallati 5 katesh. e gjitha me fasade xhami e cila ka mundesi...

For sale
168,000€
Në Bllok Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Jug -Lindj... - 89m2
Blloku - Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit

Ne Zonen e Bllokut Shitet Apartament me super vendodhje buze rruge dhe me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3- te nje pallati ekzisteus...

For sale
170,000€
Ne Qendren Etc (Galeria) Shitet Nje Ambjent Biznesi. - 44m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Ne Qendren ETC "European Trade Center" (Galeria), ne zonen me te preferuar te Tiranes,prapa "Piramides" Shitet nje Ambjent Biznesi, me nje siperfaqe 4...

//do something