For sale
170,000€
Tek Pazari I Ri Shitet Super Apartament 2+1 I Sapo Inve... - 96m2
Pazari i Ri - Rruga Xhorxhi Martini

Tek Pazari i Ri ne rrugen "Xhorxh Martini" shitet super apartament 2+1 i sapo investuar. Apartamenti me siperfaqe bruto 96 m2 dhe 83.5 neto ndodhet ne...

For sale
200,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2 Shitet Apartament 3+1+2... - 153m2
Rezidenca Kodra e Diellit 2 - Rruga Kodra e Diellit

Kodra e Diellit Residence 2, 3 + 1 + 2 toilet apartment, previously uninhabited, for sale. The apartment is organized in the living room with North-Ea...

For sale
155,000€

170,000€

Shitet Apartament 3+1 Me Planimetri Shume Te Rregullt! - 122m2
Rr. e Kavajes - Rruga Him Kolli

In a favorite area of ​​Tirana in st. Him Kolli 3 + 1 apartment for sale with very regular structure and spacious spaces with mortgaged area 122m. The...

For sale
230,000€
Tek Liqeni I Thate Shitet Super Penthouse 3+1+2 Me Pamj... - 250m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Shitet penthouse me pamj fantastike nga Liqeni. Penthouse ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh te ndodhur ne zonen e Liqenit Te Thate buze ne...

For sale
203,000€

207,000€

Prane" Petro Nini Luarasi", Shitet Super Apartament 3+1... - 155m2
Petro Nini Luarasi - Rruga Margarita Tutulani

Prane Shkolles "Petro Nini Luarasi", shitet super apartament 3+1+2, teresisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te mira dhe te kerk...

For sale
160,000€
Prane Sheshit Wilson, Shitet Apartament 2+1+2, Me Plani... - 106m2
Sheshi Wilson - Rruga Ymer Kurti

Prane Sheshit Wilson, shitet apartament 2+1+2, me planimetri shume te rregullt dhe orientim perfekt Jug-Lindje. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te n...

For sale
159,000€
Prane Liqenit Artificial, Shitet Apartament 2+1 Me Pamj... - 118m2
Liqeni Artificial - Rruga Liqeni i Thate

Mbrapa Liqenit Artificial dhe prane Liqenit te Thate, Shitet Apartament 2+1, me cmim okazion, cmim kleringu. Objekti pritet te behet i banueshem ne pr...

For sale
250,000€
Shitet Super Penthouse 3+1+2 Me Pamje Fantastike!! - 210m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Shitet penthouse me pamje mahnitese nga liqeni artifical dhe nga Tirana. Ky penthouse ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 5 katesh te ndodhur ne zonen...

For sale
230,000€
EXCLUSIVE
Shitet Lokal Ne Gjendje Pune Me Planimetri Perfekte Me... - 124m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Shitet super lokal ne gjendje pune i investuar me 2 veranda . Prona ndodhet ne nje zone shume te zhvilluara me shume levizje, e investuar me ambjente...

For sale
165,000€

180,000€

Shitet Apartament 3+1 I Përshtatshem Për Investim !!! - 90m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes prane Sofres Turke shite apartament 3+1 me dy ballkone i pershtatshem per investim. Apartamenti ka nje siperfaqe 90m2 dhe ndodhet...

For sale
155,000€

160,000€

Tek Shallvaret, Shitet Apartament 3+1 Me Super Vendndod... - 90m2
Blloku - Rruga Reshit Çollaku

Tek Shallvaret, ne zonen e Bllokut, shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues me 4 kate dhe organizohet ne 1...

For sale
152,500€

160,000€

Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Cilesor Te Sapo Perf... - 103m2
Qender - Rruga Çerçiz Topulli

Prane Qendres, Ne Rrugen Cerciz Topulli, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Cilesor Te Sapo Perfunduar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje p...

For sale
135,000€

180,000€

Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1 Me Verande 100 M2... - 223m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori, ne rrugen Frosina Plaku shitet apartament 2+1+verande ne katin 10 te nje pallati 10 katesh. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon...

For sale
160,000€
Ne Rrugen E Elbasanit, Shitet Apartament 4+1 Me Hapesir... - 136m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Rruga E Elbasanit 4 + 1 apartment for sale on the 2nd floor of an existing brick building. The apartment has an area of ​​136m2 and is organized in 2...

For sale
350,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit Shitet Super Apartament M... - 256m2
Kodra e Diellit - Selitë, Tirana

Tek Rezidenca "Kodra e Diellit", shitet apartament 3+1 i mireorganizuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te mireadministruar...

For sale
192,000€
Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Jug - Perendim ! - 154m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Kodra e Diellit

Tek Rezidenca Kodra e Diellit , shitet apartament 3+1+2, ne ndertim te vitit 2021. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 154 m/2 totale dhe eshte i organi...

For sale
150,000€

160,000€

Liqeni Artificial, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Arr... - 124m2
Liqeni Artificial - Rruga Shyqyri Brari

Liqeni Artificial, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Arredim Modern Dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti Ndodhet Ne Zonen Me Te Mire Ne Tirane, Nderm...

For sale
160,000€
Apartament I Rralle 2+1 Per Shitje, Tek Lulishtja Ne Ko... - 120m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Tek Komuna e Parisit, shitet apartament 2+1 super i investuar dhe me organizim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri, teper t...

For sale
149,000€

162,000€

Prane Stadiumit Dinamo, Shitet Apartament 3+1 +2 Me Hap... - 125m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Gjik Kuqali

Prane Stadiumit Dinamo, shitet Apartament i ndare ne dy pjese 2+1 dhe 1+1. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nga me te kerkuarat ne treg, per shkak te...

For sale
150,000€

165,000€

Ne Blv.zogu Pare Shitet Apartament 2+1 Ne Rruge Kryesor... - 91m2
Qender - Zogu I Boulevard

Ne Blv. Zogu i Pare shitet apartament 2+1,ne katin e 6 te nje pallati ekzistues.Apartamenti ka nje vendodhje perfekte per investim pasi eshte ne rru...

For sale
308,000€

320,000€

Komuna E Parisit, Shitet Penthouse Fantastik - 280m2
Komuna e Parisit - Rruga Haxhi Kika

Paris Commune, near the Kika complex, for sale fantastic penthouse. The penthouse is located on the 3rd floor of a 3-storey building and is organized...

For sale
165,000€
Tek Pazari I Ri Shitet Apartament 3+1 Me Hapësirë Të Bo... - 137m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Te Pazari Ri ne rrugen Qemal Safa shitet apartament 3+1+3 tualete ne katin e 5 te nje pallati me ashensor ndertim i vitit 2008.r shkak te vendodhjes...

For sale
171,000€
Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 4+1 Me Hapësira Të Bo... - 132m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne nje zone shume strategjike ne Tirane, prane 21 Dhjetorit dhe Myslym Shyrit, Shitet Apartament me siperfaqe neto 132 m2. Ndodhet ne katin e 3 te nje...

For sale
171,600€
Okazion Kleringu!!! Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim... - 143m2
Liqeni i Thate - Rruga Liqeni i Thate

Okazion Kleringu! Tek Liqeni Thate ne kompleksin me cilesor dhe me vendodhje fantastike, shitet apartament 2+1+2 me cmim kleringu. Apartamenti ka plan...

For sale
399,000€

600,000€

Ne Yzberisht Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion - 318m2
Yzberisht - Rruga Ëngjëll Mashi

Ne Zonen Me Te Frekuentuar te Yzberishtit Shitet Ambient Komercial Me Cmim Okazion 1250 Euro/m2. Ambienti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te r...

For sale
195,000€

220,000€

Tek Ministria E Jashtme Shitet Klinikë Dentare Me 2000... - 138m2
Ministria e Jashtme - Bulevardi Zhan D'Ark

The clinic in question has been operating successfully for 15 years and the current owner is retiring. A list of 2000 clients is waiting for the new d...

For sale
165,000€

185,000€

Ne Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 ! - 111m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne zemer te Bllokut, ne Rrugen Pjeter Bogdani, shitet Super Apartament 2+1+2, ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte...

For sale
320,000€

350,000€

Shitet Super Ambient Komercial Open Space !!! - 163m2
9 kateshet - Rruga e Dibrës

On Dibra street, near Gold villas FOR SALE super Ambient Open Space suitable for a variety of businesses. The environment is located on the 2nd floor...

For sale
340,000€
RESERVED
Super Apartament 4+1 Ne Bllok Me Cmim Reference - 213m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

In the best area of ​​Bllok, in a quality building on “Abdyl Frasheri” street, a super luxury apartment with an area of ​​213m is for sale. The apartm...

For sale
550,000€
EXCLUSIVE
Vilë Për Bosa Në Linzë - 350m2
Dajt - Linzë

This is a rare villa with spectacular views of Tirana, superior construction quality and fantastic location. The villa is located in the Linza area ju...

For sale
159,000€

169,000€

SOLD
Tek Secret Garden Shite Apartament Ne Rezidence Vilash - 125m2
TEG - Rruga Vilave

Live in the tranquility and fresh air that the Pheasant Forest offers! The apartment is located on the second floor of a four-store building and is or...

For sale
175,000€
SOLD
Tek Liqeni I Thate Shitet Apartament 2+1+2, Plus Post P... - 131m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Tek Liqeni i Thate Shitet Apartament 2+1+2, plus Post Parkimi. Apartamneti ndodhet ne nje nga rezidencat me te mira ne zonen e Liqenit te thate dhe of...

For sale
300,000€
Tek Ish-Ekspozita, Shitet Super Apartament 3+1 Me Veran... - 154m2
Ish Ekspozita - Bulevardi Gjergj Fishta

Shitet super apartament banimi me tre dhoma + verandë ne bulevardin “Gjergj Fishta” . Apartamenti ndodhet ne katin e dytë banimi dhe ka sipërfaqe 154...

For sale
255,000€
Okazion Kleringu! Tek Zgjatimi Rezidenca Kodra Diellit... - 292m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Zallit

Tek Zgjatimi i Rezidences Kodra Diellit 1, Shitet Super Duplex Me Verande. Rezidenca Kodra Diellit, karakterizohet per cilesine e punimeve, infrastruk...

For sale
266,000€
Shitet Super Duplex 4+1+2 !!! - 190m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes shitet super duplex me siperfaqe totale 190 m2 . Aparntamenti ndodhet ne katin e 3-4 banimi dhe 6-7 teknik te nje pallati te ndert...

For sale
159,000€

165,000€

Pranë Teg, Shitet Apartament 2+1+2 Në Ndërtim Të Ri, Sh... - 118m2
TEG - Rruga e Elbasanit

Tek Kompleksi Halisoft prane Teg ne dertim i Vitit 2020, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Fantastik. Ndertimi dallohet per punime cilesore dhe bashke...

//do something