For sale
270,000€
Ne Zonen Me Të Preferuar Te Tiranës, Shitet Apartament... - 137m2
Garda - Rruga Lidhja e Prizrenit

Afer hotel Xheko Iperial Shitet Apartament 3+2 në zonën më të shtrenjtë dhe me cool në Tiranë, ku cmimet e Apartamenteve fillojne nga 1400 Euro/m2...

For sale
150,000€

160,000€

Liqeni Artificial, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Arr... - 124m2
Liqeni Artificial - Rruga Shyqyri Brari

Liqeni Artificial, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Arredim Modern Dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti Ndodhet Ne Zonen Me Te Mire Ne Tirane, Nderm...

For sale
239,000€
Tek Liqeni I Thate, Shitet Duplex Me Pamje Te Mrekullue... - 224m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, ne rrugen Hamdi Garunja, ne nje nga komplekset me te mira te zones, shitet Duplex me punime super cilesore. Duplexi ndodhet ne kat...

For sale
580,000€
Tek 21 Dhjetori Shitet Super Vile 3 Kateshe Per Banim O... - 319m2
21 Dhjetori - Rruga Studenti

On December 21, a three-storey villa with 319m2 of land is for sale. The villa is surrounded by a yard and has parking spaces for 4-6 cars. Each floor...

For sale
172,000€
Ne Rrugen E Kavajes, Shitet Apartament 3+1+2 I Mobiluar... - 150m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne rrugen e Kavajes shitet apartament 3+1+2 tuale dhe 2 ballkone ne katin e 7 te banim te nje pallati 9 katesh ndertim i vitit 2007 me ashensor.Aparta...

For sale
135,000€

156,000€

Ne Fresk Shitet Apartament 4+1, Me Siperfaqe Te Madhe... - 191m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

In Teleferikut street for sale a large apartment with 197 m2, with 6 rooms, 2 wardrobes, 3 bathrooms, 2 balconies. The apartment is located on the 3rd...

For sale
163,000€
Okazion Kleringu! Tek Bulevardi Zogu I Pare, Shitet Apa... - 105m2
Blv. Zogu i Pare - Zogu I Boulevard

Okazion Kleringu Tek Bulevardi Zogu i Pare, ne nje nder Komplekset me cilesore te Tiranes, shitet Apartament 2+1. Apartamenti strukturohet ne ambjenti...

For sale
730,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Vile Me Pishine... - 491m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Kodra e Diellit

Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kodra e Diellit 1, shitet Vile Fantastike ne nje nga zonat me terheqese. Ne qofte se jeni duke kerkua...

For sale
256,000€

380,000€

Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Dyqan Super Okazion Per Inv... - 68m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Mundesi shume e mire investimi ne zonen e preferuar te stadiumit Dinamo. Ne rruge kryesore shitet ambjet komercial me mundesi te shumta shfrytezimi si...

For sale
250,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Ambient Komercial Openspac... - 130m2
Komuna e Parisit - Hysen Zaloshnja

In one of the most dynamic areas of Tirana, in the Municipality of Paris, Commercial Environment For Sale For A Variety Of Activities! The environment...

For sale
159,000€

169,000€

RESERVED
Tek Secret Garden Shite Apartament Ne Rezidence Vilash - 125m2
TEG - Rruga Vilave

Live in the tranquility and fresh air that the Pheasant Forest offers! The apartment is located on the second floor of a four-store building and is or...

For sale
169,000€
Shitet Super Apartament 2+1 Ne Komunen E Parisit - 130m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Ne nje nga zonat me te kerkuara per banim ne Komunen e Parisit shitet super apartament 2+1 me siperfaqe 130m². Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje...

For sale
370,000€
Ne Rrugen Petro Nini Luarasi ,shitet Godine Me Vendndod... - 177m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Ne rrugen Petro Nini Luarasi ,shitet Godine me 3 kate ,e cila eshte e pershtashme si per biznes dhe per banim ndertim i vitit 2000.Kati 1 me siperfaqe...

For sale
275,000€

290,000€

Tek Kodra E Diellit, Buze Unazes Se Madhe, Shitet Magaz... - 470m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Tek Fillimi i Kodres se Diellit, Buze Unazes se Madhe, Shitet Magazin, ne katin 1 te nje pallati te ri. Ambjenti ka siperfaqe neto ne certifikate pron...

For sale
250,000€
Tek Galeria Shitet Super Apartament 2+1 Me Garazhd Të P... - 100m2
Qender - Rruga e Barrikadave

In the center of Tirana, near the Gallery, 2 + 1 Super Apartment for sale! The apartment is located on the 9th floor of a new building, equipped with...

For sale
255,000€
Okazion Kleringu! Tek Zgjatimi Rezidenca Kodra Diellit... - 292m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Zallit

Tek Zgjatimi i Rezidences Kodra Diellit 1, Shitet Super Duplex Me Verande. Rezidenca Kodra Diellit, karakterizohet per cilesine e punimeve, infrastruk...

For sale
235,000€

265,000€

EXCLUSIVE
Bulevardi Gjergj Fishta, Shitet Super Apartament 3+1 ! - 138m2
Blloku - Bulevardi Gjergj Fishta

3 + 1 super apartment for sale with an area of ​​138.5 m2 net and a garage with an area of ​​31.6 m2. The apartment has regular mortgage documentation...

For sale
189,000€

196,000€

Shitet Papafingo Ne Rrugen E Dajtit Me Pamje Te Lire !!... - 196m2
Fresku - Rruga Dajti

In Dajti street, an attic is for sale on the fourth floor with an area of ​​196 m2, together with 2 parking spaces. fish and gypsum, double glazed win...

For sale
160,000€

170,000€

Shitet Apartament 3+1 Me Planimetri Shume Te Rregullt! - 122m2
Rr. e Kavajes - Rruga Him Kolli

In a favorite area of ​​Tirana in st. Him Kolli 3 + 1 apartment for sale with very regular structure and spacious spaces with mortgaged area 122m. The...

For sale
1,300,000€
Okazion! Ne Autostrade Shitet Super Godine Tregtare, Pe... - 2200m2
Autostrada Tirane-Durres - Tirane Albania, Rruga Industriale autostrada tirane - durres km 4

Shitet Godinë Buzë Autostradës Tiranë-Durrës 180 000 Euro Nën Treg. Godina ka cilesi superiore ndertimi dhe vemendje deri ne detaj. Fasada eshte me xh...

For sale
262,000€
Atsh, Shitet Penthouse, Me Pamje Fantastike!!! - 278m2
ATSH - Rruga Fadil Rada

At ATSH, a penthouse with fantastic views is for sale. The apartment is located on the 9th floor of a well-managed building with elevator and is organ...

For sale
150,000€

155,000€

RESERVED
Tek Rezidenca Kodra Diellit 1, Shitet Super Duplex, Tot... - 130m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Kodra e Diellit

Tek Rezidenca Kodra Diellit 1, Shitet Super Duplex, Totalisht I Investuar, me nje siperfaqje prej 130m2. Duplexi organizohet ne katin 1 me salon ndenj...

For sale
320,000€
Komuna E Parisit, Shitet Penthouse Fantastik - 280m2
Komuna e Parisit - Rruga Haxhi Kika

Paris Commune, near the Kika complex, for sale fantastic penthouse. The penthouse is located on the 3rd floor of a 3-storey building and is organized...

For sale
178,000€
Tek Liqeni Shitet Apartament 3+1 - 126m2
Nobis - Rruga Marko Boçari

Tek Liqeni Shitet Apartament 3+1ne katin e trete te nje pallati te ri I paisur me ashensor. Kjo eshte zona me e preferuar qe te jetosh nje jete te she...

For sale
177,000€

180,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Super Duplex, Me Cmim Okaz... - 170m2
Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit, Shitet Super Duplex, Me Cmim Okazional Per Zonen. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder pallatet me punimet me c...

For sale
230,000€
Ne Bllok, Shitet Apartament 3+1 Super I Investuar !!! - 126m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

3 + 1 apartment for sale in a block in one of the most favorite and most liked places for living. The apartment is located on the 9th floor of a new b...

For sale
155,000€

160,000€

Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Apartament 2+1, Totalisht I... - 98m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Zef Jubani

Tek Stadiumi Dinamo, ne nje nder zonat me preferenciale dhe elitare te Tiranes, shitet apartament 2+1, ne nje ndertim te ri dhe teper cilesor. Apartam...

For sale
240,000€
Shitet Tek Rtsh Apartament 2+1+2 Me Shume Drite! - 102m2
RTSH - ISMAIL QEMALI

At RTSH, for sale Apartment 2 + 1 with 2 toilets in one of the best buildings in the area. The apartment is located on the 9th floor of a 12-storey bu...

For sale
230,000€
Tek Ish-Ekspozita, Shitet Super Apartament 3+1 Me Veran... - 154m2
Ish Ekspozita - Bulevardi Gjergj Fishta

Shitet super apartament banimi me tre dhoma + verandë ne bulevardin “Gjergj Fishta” . Apartamenti ndodhet ne katin e dytë banimi dhe ka sipërfaqe 154...

Tek Rezidenca Secret Garden, Shitet Apartament 2+1, Me... - 100m2
TEG - Rruga Rezervat e Shtetit

Tek Kompleksi Rezidencial Secret Garden, shitet apartament 2+1+2, i super investuar dhe me pamje te mrekullueshme. Apartamenti eshte i organizuar ne s...

For sale
156,000€
Prane Stadiumit Air Albania Shitet Apartament 2+1 + Me... - 95m2
Ambasada Amerikane - Rruga Dervish Hima

Prane Ambasades Amerikane, ne rrugen Dervish Hima, jepet me qira apartament 2+1 per zyra. Ndodhet ne katin e trete te nje ndertimi te ri, i pajisur me...

For sale
390,000€
Tek Bulevardi Bajram Curri, Shitet Apartament 3+1+2 !!! - 167m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

In Blv.Bajram Curri for sale apartment 3 + 1 + 2 toilets and 3 balconies on the 5th floor in a building of 2018 well maintained with 3 elevators. For...

For sale
159,000€
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 3+1 Buze Rruges K... - 94m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

In the area of ​​December 21, near the main road, a 3 + 1 apartment is for sale, a very good investment opportunity. The apartment is located on the 2...

For sale
160,000€

170,000€

Te 21 Dhjetori, Te Kompleksi Magnet, Shitet Super Apart... - 132m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

At Magnet Complex For Sale Super Apartment 2 + 1 Super invested with regular layout, The apartment is located on the 6th floor of a well-managed build...

For sale
198,000€

250,000€

Tek Ministria E Jashtme Shitet Klinikë Dentare Me 2000... - 131m2
Ministria e Jashtme - Bulevardi Zhan D'Ark

The clinic in question has been operating successfully for 15 years and the current owner is retiring. A list of 2000 clients is waiting for the new d...

For sale
210,000€
Okazion Kleringu! Tek Liqeni Thate, Shitet Apartament 3... - 161m2
Liqeni i Thate - Liqeni Thatë

Clearing Opportunity! At Liqeni Thate, in the highest quality complex with a fantastic location, a 3 + 1 + 2 apartment for sale at a clearing price. T...

//do something