For Rent
600€ / month
Tek Stadiumi Dinamo Jepet Apartament 2+1+2 I Sapoinvest... - 120m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Emin Duraku

Tek Stadiumi Dinamo jepet apartament 2+1+2 me qira. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe organizohet ne 1 sallon me pjesen e kuzhi...

For sale
109,000€
Apartament 3+1 Te Kompleksi Vision Plus Vetem 845 E/m2 - 129m2
Don Bosko - Don Bosco

Okazion! Ne nje nga Komplekset e banimit me te kerkuara dhe me cilesore, ne Don Bosko te Kompleksi Vision Plus shitet nje Apartament 3+1. Apartamenti...

For Rent
350€ / month
Jepet Me Qira Apartament 2+1 - 102m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Don Boskos. Apartamenti eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, nje tualet, nje depo, sallon i bollshem bashke...

For Rent
990€ / month
Në Qendër, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 Pranë... - 162m2
Qender - Rruga Reshit Çollaku

Rruga Reshit Çollaku prane Komleksit Taiwan, Jepet me Qira Super Apartament 3+1+2 Tualete ne katin e 5 te nje Pallati te Ri i pajisur me Ashensor....

For sale
117,000€
Ne Don Bosko Shitet Apartament 3+1+2 Me Organizim Perfe... - 123m2
Don Bosko - Rruga Androkli Kostallari

Ne Don Bosko shitet apartament 3+1+2 ne katin e shtate te nje ndertimi te ri. Organizohet ne sallon ndenje me ambient gatimi, tre dhoma gjumi, dy tual...

For sale
230,000€
Ne Zemer Te Bllokut, Shitet Apartament 3+1+2, Si Mundes... - 125m2
Blloku - Rruga Nikolla Tupe

Ne Zemer Te Bllokut, Shitet Apartament 3+1+2, Si Mundesi ideale Investimi Per zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati mjaft te mirembajt...

For Rent
330€ / month
Myslym Shyri, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Me Arr... - 40m2
Myslym Shyri - Rruga Him Kolli

Në rrugën Him Kolli pranë Big Market në zonën e Myslym Shyri, Jepet me Qira Super Apartament 1+1 i arreduar me mobilje bashkekohore, i ndodhur në...

For Rent
500€ / month
Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Kompleksi Kontakt - 100m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te kerkuara prane inxhinerise se ndertimit. Apartamenti ndahet ne nje sallon pritje + aambjent...

For Rent
750€ / month
Super Zyre E Kompletuar Me Qira - 120m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Jepet Ambjent i arreduar ne menyre moderne. Ambjenti eshte i arreduar me arkitekt per zyra ka funksionuar si zyre maketingu dhe zyre kontabiliteti. N...