For sale

125,000€

135,000€

21 Dhjetori, Shitet Super Apartament 2+1 me Arredim Modern

21 Dhjetori - Rruga Shefqet Musaraj

Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 me arredim shume Cilesor ne Rrugen Shefqet Musaraj, ne katin e 2 të një pallati te ri, i pajisur me ashensor. A...

For sale

144,000€

155,000€

Pranë Ambasadës Amerikane, Shitet Apartament 2+1 me Strukture Perfekte !

Stadiumi Qemal Stafa - Rruga e Elbasanit

Pranë Stadiumit Qemal Stafa, në katin e 2 të një Pallati 6 katësh, Shitet Apartament 2+1 me hapsira të bollshme dhe strukture shumë të rregullt....

For Rent

300€ / month

Apartament 1+1 me Qira Ne Myslym Shyri

Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Jepet me Qira Apartament 1+1 ne Rrugen Myslym Shyri! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor dhe eshte i organizuar ne nje a...

For Rent

400€ / month

Apartament 2+1 me Qira prane Inxhinierise se Ndertimit

21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Jepet me Qira Super Apartament 2+1 tek Rezidenca Alba prane Inxhinierise se Ndertimit. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te miread...

For Rent

450€ / month

Jepet me qira apartament fantastik 2 + 1 + post parkimi tek Kodra e Diellit 2 !

Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Jepet me qira apartament fantastik 2+1+ post parkimi tek Kodra e Diellit 2 ne katin e 4 te nje pallati te ri 6 katesh te pajisur me ashensor, me siper...

For Rent

500€ / month

550€ / month

Jepet me Qira Apartament 2+1 në zonën e Bllokut !

Blloku - Rruga Perlat Rexhepi

Tek Rruga Perlat Rexhepi, në katin e 5 te nje Pallati te Ri 8 katësh i pajisur me Ashensor, Jepet Apartament 2+1 me Qira në një zonë shume te prefe...

For Rent

1,000€ / month

Apartament 2+1 me Qira prane Ring Center

Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Prane Ring Center Jepet me Qira Super Apartamnt 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati shume cilesor te 2 viteve te fundit, te mireadmin...

For sale

105,000€

110,000€

Tek Komuna e Parisit shitet apartament 2+1 !

Komuna e Parisit - Rruga Prokop Mima

Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti cilesor ne nje nga komplekset me te mira ne Komunen e Parisit, me ne fund e gjete. Eshte aq i kompletuar sa...

For Rent

300€ / month

Tek Komuna e Parisit jepet me qera Apartament 1+1 !

Komuna e Parisit - Rruga Bilal Golemi

Ne Komunen e Parisit, pranë Ish Universitetit New York dhe afer me Kompleksin Dinamo, Jepet me Qira Apartament 1+1 me arredim komod, ndodhet ne katin...