Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Papafingo - 113m2

Unfurnished
120,000€

  • Rruga Kodra e Diellit
  • 175
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFSK05934 - Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kodra e Diellit 1, shitet Papafingo 2+1+2, ne katin 3 te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne verande, dhome cifti me tualet, dhome femijesh, dhe 1 tualet i pergjithshem. Apartamenti ka punime shume cilesore, hapesira te mjaftueshme dhe shitet bosh sic eshte ne foto. Aktualisht i zoti ka vendosur gjithe sistemin hidraulik dhe elektrik te cilesise shume te mire, Dritaret jane plastike me dopio xham, si dhe oxhakun tek salloni eshte funksional. Fakti qe nuk jane vendosur dyert e brendshme, pllakat ose parketi, guzhina etj...,ju jep mundesine ti zgjidhni dhe vendosni sipas deshires. Orientimi i apartamentit eshte nga Lindja. Zona ku ndodhet apartamenti te ofron cilesi jetese te larte pasi pervec ajrit te paster, qetesise ka dhe te gjitha sherbimet e nevojshme. Mundesi shume e mire pervec per te jetuar dhe per investim. Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor. Kontakto tani Agjensine RealDeal Properties per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Property Details

Total Area 113m2
Status
Withdrawn
Property Type Apartment 2+1
Floor 3
Zone Kodra e Diellit
Street Rruga Kodra e Diellit
Construction Year 2011
Total Building Floors 3

Features

Mortgage Residential Property Veranda Storehouse Parking Opportunity Not furnished

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For sale
120,000€

130,000€

Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+Vera... - 153m2
Rr. e Kavajes - Rruga Babë Rexha

Tek Rruga e Kavajes ne pallat shume cilesor me ashensor dhe i mire administruar, shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 96.9m2, plus 55 m2 verande, si...

For sale
133,000€
Shitet Super Apartament 2+1+2! - 121m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Ne kompleksin me te mire prane Hipotekes, Shitet Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri 15 katesh, dhe ka nje...

For sale
125,000€
Pranë 21 Dhjetorit, Shitet Super Apartament 2+1 Me Arr... - 93m2
21 Dhjetori - Rruga Shefqet Musaraj

Në Zonën e 21 Dhjetori pranë Policis Bashkiake, Shitet Apartament 2+1 me Arredim Modern, shume Cilesor, ne katin e 2 të një pallati te ri 9 katësh,...

//do something