Tek Rruga Demneri, ne Yzberisht, shitet Ambient - 122m2

Unfurnished
65,000€

  • Rruga Demneri
  • 883
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFSK05151 - Tek Rruga Demneri, ne Yzberisht, shitet Ambjent me emertimin Njesi ne certifikaten e pronesise, ne katin e pare banimi te nje pallati te ri, me siperfaqe 122 m2 per cdo lloj Biznesi. Aktualisht siperfaqja e ambjentit eshte e ndare ne 1 sallon te madhe, 2 dhoma te medha dhe 2 tualete, por mund te behet dhe open space. Pllakat dhe pajisjet e tualetit jane pa vendosura, pasi jane lene ne zgjedhjen e bleresit. Cmimi eshte vetem 530 Euro/m2. Ne qofte se po mendon ta zgjerosh aktivitetin qe aktualisht operon mos e humb kete rast , edhe nese po mendon te hapesh nje bisnes te ri ky eshte vendi i duhur pasi zoteron qetesi totale. Kontakto tani Sotiraqin ne numrin e telefonit: +3550676048405 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Property Details

Total Area 122m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 0
Zone Astir
Street Rruga Demneri
Construction Year 2010
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Elevator Balcony Not furnished

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For sale
56,000€
Okazion! Ne Astir, Ne Kompleksin Vila L, Shitet Apartam... - 99m2
Astir - Rruga Loni Ligori

Okazion! Ne Astir, Ne Kompleksin Vila L, Shitet Apartament 2+1+2. Ndertimi ka punime tejet cilesore dhe bashkohore ku vihet re termoizolimi , vetrata...

For sale
72,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2, Planimetri E Rregull... - 105m2
Astir - Rruga Mikel Maruli

Ne Astir Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri te Rregullt dhe Hapsire te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne kati e 2-te te nje pallati te ri 9-katesh t...

For sale
73,000€
Ne Astir Shitet Apartament 2+1+2 Me Pamje Te Lire!!! - 118m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir Shitet Apartament 2+1+2 Me Pamje Te Lire!!! Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor i ndodhur shume prane unaze...

//do something