Super Okazion! Tek 21 Dhjetorit, Ne Nje Ndertim Te 2019, Shitet Apartament Kleringu me 1000 Euro/m2 - 126m2

Unfurnished
126,000€

  • Rruga Frosina Plaku
  • 919
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFRG16643 - Tek 21 Dhjetori ne nje ndertim ne fazen perfundimtare, shitet apartament 3+1+2. Ndertimi eshte nder me cilesoret me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi me fasade te ventiluar, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike te markave cilesore, instalimet per sistem qendror ngrohje kondicionim multisplit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 126 m/2 dhe eshte lene per tu organizuar sipas struktures qe kerkon klienti. Ndertimi eshte ne fazen perfundimtare, mbeten vetem detajet perfundimtare qe njekohesisht jane lene per tu pershtatur, ne varesi te kerkeses se klientit. Cmimi ne kete rast eshte okazion, pasi apartamenti eshte prone kleringu. Vendodhja dhe cilesia e ndertimit i japin vlere okazionale ketij apartamenti. Nxitoni dhe na komunikoni per nje vizite ne prone dhe informacione me te detajuara

Property Details

Total Area 126m2
Status
Sold
Property Type Apartment 3+1
Floor 5
Zone 21 Dhjetori
Street Rruga Frosina Plaku
Construction Year 2019
Total Building Floors 7

Features

Not furnished

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For sale
140,000€

145,000€

Tek Kompleksi Kontakt Shitet Apartament 2+1+2 Me Orine... - 164m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Tek 21 Dhjetori, ne Kompleksin Kontakt ,shitet apartament 2+1+2 tualete ,me siperfaqe 102 m² apartamenti dhe 123 m2 verande ,ne katin e 5-te te nje...

For sale
135,000€

150,000€

Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 3+1 Me Shume Drite!... - 137m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Tek 21 Dhjetori, prane Mozaikut te Tiranes, shitet apartament 3+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me 6 kate dhe...

For sale
159,000€
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 3+1 Buze Rruges K... - 94m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

In the area of ​​December 21, near the main road, a 3 + 1 apartment is for sale, a very good investment opportunity. The apartment is located on the 2...

//do something