Ne Astir Jepet Me Qira, Ambjent Komercial Per Cdo Lloj Aktiviteti !! - 225m2

Unfurnished
550€ / month

  • Rruga Teodor Keko
  • 115

Property Description

REFRG16583 - Ne Astir jepet me qera dyqan me siperfaqe 225 m/2, i ndare ne dy ambjente openspace. Ambjenti ne pjesen me te madhe eshte i pajisur me vetrata xhami cka ofron mundesi brandimi dhe vizibiliteti per cdo biznes .Dyqani eshte i pershtatshem per nje sere aktivitetesh tregtare. Cmimi eshte 650 euro ne muaj (perfshire tatimin mbi burim) .Per me teper na kontakoni !!

Property Details

Total Area 225m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone Astir
Street Rruga Teodor Keko
Construction Year 2009
Total Building Floors 8

Features

Not furnished

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For Rent
640€ / month
Jepet Me Qira Ambjent Komercial - 175m2
Fresku - Rruga Thoma Filipeu

Prane TV Tirana , ne rrugen e Teleferikut jepet me qira ambient comercial openspace me nje siperfaqe 175 m2 . Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pa...

For Rent
600€ / month
Tek Etc, Jepet Dyqan Me Qira Mundesi E Mire Investimi !... - 65m2
ETC - Bajram Curri Boulevard

Ne Qendren ETC "European Trade Center" (Galeria), ne zonen me te preferuar te Tiranes, jepet me qira nje ambient biznesi, me nje siperfaqe 64.4 m2 i c...

For Rent
680€ / month
Tek Komuna E Parisit, Jepet Ambjent Me Qera - 130m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek Zona e Komunes se Parisit, ne Rrugen Tish Dahia, jepet me qira Ambient, ne katin e zero te nje pallati te ri, me siperfaqe 130 m2 per cdo lloj Biz...

//do something