Ne rrugen e Kavajes shitet apartament 2+1 - 75m2

Furnished
78,000€

  • Kavaja Street
  • 132
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFRG16313 - Ne rrugen e Kavajes shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 81m2, ne katin e 10 te nje pallati te ri dhe te mire administruar. Apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine, 1 dhome gjumi matrimoniale , 1 dhome gjumi per femije dhe 1 tualet. Orientimi i apartamentit eshte veri-lindje. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ka facilitete si supermarkete, bare, farmaci, linja te transportit urban etj. Pallati ka mundesi parkimi dhe apartamenti disponon dokumentacion te plote

Property Details

Total Area 75m2
Status
Withdrawn
Property Type Apartment 2+1
Floor 10
Zone Rr. e Kavajes
Street Kavaja Street
Construction Year --
Total Building Floors 10

Features

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For sale
58,000€

72,000€

SOLD
Te Tirana Golden Park Shitet Apartament 2+1 I Super In... - 77m2
Rr. e Kavajes - Rruga Bedri Karapici

Ne rrugen e Kavajes, te kompleksi Tirana Golden Park, shitet super apartament 2+1 ne katin e pare banim te nje pallati te ndertuar vitet e fundit. Pje...

For sale
83,000€

88,000€

Prane Shkolles Mihal Grameno Shitet Apartament 2+1 Me H... - 97m2
Ali Demi - Rruga Mihal Grameno

Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri, me orientim Perendim. Apartam...

For sale
80,000€

83,000€

EXCLUSIVE
Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1 - 87m2
Ali Demi - Ali Demi

Shitet apartment 2+1 ne hyrje te rruges Ali Demi me sakte tek tuneli i pare qe lidhet rruga Ali Demi me Tregun Elekrik. Ambienti ka orientim jug cka d...

//do something