Jepet me Qera Duplex, Tek Komuna e Parisit - 165m2

Furnished
700€ / month

  • Komuna e Parisit
  • 97
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFRG16229 - Tek Komuna e Parisit Jepet me Qira Duplex ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder pallatet me punimet me cilesore ne zone. Kati i pare ka siperfaqe 75 m2 eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kondicioner dhe ballkon, 1 kuzhine vecuar dhe 1 tualet. Kati i dyte ,i cili ka gjithashtu siperfaqe 75 m2 eshte organizuar ne 3 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Orientimi i apartamentit eshte jug- lindje. I gjithe ambjenti eshte i arreduar, ne nje stil qe krijon komoditet. Zona ne te cilen ndodhet duplexi eshte prane supermarketeve, dyqaneve, shkolles, bareve, njekohesisht ofron mundesi parkimi me pagese mujore.Kontako tani per te realizuar nje vizite ne prone ne nr e kontaktit: +355 67 403 2997.

Property Details

Total Area 165m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 4
Zone Komuna e Parisit
Street Komuna e Parisit
Construction Year 2007
Total Building Floors 9

Features

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For Rent
800€ / month
Ne Nje Objekt Pas Kompleksit Kika 2, Jepet Ambjent Kome... - 105m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nder zonat me te mira ne Tirane, ne nje objekt pas kompleksit Kika 2, jepet ambjent komercial me qira. Ambjenti eshte 56.2 m2 dhe i larte 4.80...

For Rent
800€ / month
Ne Komunen E Parisit, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 125m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne Komunen e Parisit, ne nje objekt te ri jepet super aparament me qira i sapo areduar me arkitekt. Apartamenti organizohet ne koridor i cili ben shp...

For Rent
700€ / month
Te Kompleksi Kika 2, Jepet Me Qira Ambient I Pershtatsh... - 140m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

At Kika 2 Complex, an office of 140 m2 is for rent. The office is organized in 4 rooms, corridor, 2 balconies and 2 complete toilets. The investment i...

//do something