Apartment 3+1 - 140m2

Furnished
450€ / month

  • REFRG16225 - Rr. e Kavajes - Shkolla Xhezmi Delli

Property Description

REFRG16225 - Prane Bllokut te Ambasadave, ne rrugen Xhezmi Delli, jepet me qira super apartament 3+1+2 me kubature dhe arredim mjaft komod. Ai ndohet ne katin e 3 te nje ndertese me ashensor dhe ambjent super te mirembajtur. Apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 matrimoniale, 1 per femije, 1 qe sherben si studio, 2 tualete, si dhe 3 ballkone me pamje te mrekullueshme. Orientimi i tij eshte nga Jug-Perendim. Sistemi i ngrohjes dhe ftohjes behet nepermjet kondicionereve, ne te gjithe ambjentet. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te preferuara lidhur me qetesine, si dhe njekohesisht aksesin me akset me te rendesishme qendrore te Tiranes .Apartamenti gjate gjithe ketyre viteve ka qene i banuar nga qiramarres te huaj, per vete vendodhjen qe ka

Property Details

Total Area 140m2
Status
Aktive
Property Type Apartment 3+1
Floor 3
Zone Rr. e Kavajes
Street Shkolla Xhezmi Delli
Construction Year 2005
Total Building Floors 5

Features

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For Rent
350€ / month
Apartment 1+1 - 74m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne rrugen e Kavajes, prane spitalit Gjerman jepet me qera apartament 1+1 ne nje pallat te ri cilesor me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje korid...

For Rent
380€ / month
Jepet Me Qira Super Apartament 3+1+2 Ne Rrugen E Kavaje... - 135m2
Rr. e Kavajes - Rruga Him Kolli

Jepet me qira apartament 3+1+2 ne Rrugen e Kavajes ne katin e 11 te nje pallati te pajisur me ashensor, me siperfaqe 135 m2 dhe orientim Jug-Perendim....

For Rent
400€ / month
Apartment 3+1 - 125m2
Pazari i Ri - Rruga Hoxha Tahsim

Ne zonen e Pazarit te Ri, rruga Hoxha Tahsim, Jepet Super Apartament 3+1 me Qira! Aparatmenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati buze rruge, pa ashes...