Tek Rruga e Bogdaneve, Shitet Super Apartament 2+1+2, Me Mobilim Bashkohor - 195m2

Furnished
260,000€

  • Rruga e Bogdanëve
  • 50

Property Description

REFRG16220 - Tek Rruga e Bogdaneve pak minuta larg qendres se Tiranes, shitet super apartament 2+1+2, me mobilim bashkohor. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me dy ashensor dhe punime super cilesore, shkalle me hapsire te bollshme te ekspozuara me dritare ndaj drites. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin me hapsire goxha te madhe i shfrytezueshem qofte per hapsiren e ndenjes por edhe te ngrenies, ndersa kuzhina e gatimit eshte hapsire me vete e ndare, me te gjitha pajisjet cilesore dhe dritare per ajrim. Pjesa e koridorit degezohet dhe dy dhomat e gjumit, ate matrimoniale e cila ka ballkon dhe tualet me vete, si dhe dhoma e femijeve e cila ka nje hapsire mjaft komode per dy femije. Njekohesisht koridori lidhet me tualetin tjeter dhe dy dhoma njera qe sheben si garderobe dhe tjetra si hapsire magazinimi, ku jane vendosur dhe sistemi i larjes dhe tharjes me elektroshtepiake te firmes Miele. I gjithe ambjenti eshte i arreduar me parket druri, sistemi i Chillerit, si dhe te gjithe mobilimet e nevojshme, per te qene nje apartament direkt i shfrytezueshem. Pjesa me e mrekullueshme eshte veranda qe ka nje hapsire prej 43 m2, e shfrytezueshme totalisht, qofte per ngrenie ne stinet e ngrohta por dhe per te shijuar pamjen e mrekullueshme te Tiranes. Orientimi i aprtamentit per vete siperfaqen qe ka prek pjesen veri-jug-lindje. Gjithcka duhet per nje jetese cilesore dhe komode e gjeni pikerisht ne kete super apartament. Per informacione te metejshme dhe vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997

Property Details

Total Area 195m2
Status
Aktive
Property Type Apartment 2+1
Floor 9
Zone Rr. e Kavajes
Street Rruga e Bogdanëve
Construction Year 2012
Total Building Floors 7

Features

Mortgage Veranda Elevator

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For sale
320,000€
Tek Etc Shitet Apartament 2+1 - 109m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Ne nje nga ndertimet me te mira ne Tirane dhe ne nje zone perfekte si ETC shitet apartament 2+1 ne katet e larta te objektit . Apartamenti shtrihet ne...

For sale
125,000€
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+Vera... - 153m2
Rr. e Kavajes - Rruga Babë Rexha

Tek Rruga e Kavajes ne pallat shume cilesor me ashensor dhe i mire administruar, shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 96.9m2, plus 55 m2 verande, si...

For sale
100,000€
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+2, M... - 129m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne rrugen e Kavajes, perball Kompleksit Delijorgji shitet apartament 2+1+2, ne katin e 8 te nje pallati 11 katesh, te mireadministruar dhe me ashensor...