Jepet me Qira Bar-Lounge Tek Qyteti Studenti! - 330m2

Furnished
1,500€ / month

  • Rruga Pjeter Budi
  • 91

Property Description

REFRG161984 - Tek Qyteti Studenti, ne Sheshin Demokracia jepet me qira super ambjent , ne gjendje funksionale. I gjithe ambjenti eshte i arreduar dhe i kompletuar e funksion te ketij aktiviteti. pra si Bar Lounge. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 330 m/2 dhe strukturohet ne 1 ambjent te brendshem me hapsire te bollshme, pjesa e banakut modern, i pajisur plotesisht dhe ne gjendje pune, si dhe dy tualetet. Gjithashtu ambjenti disponon nje veranda prej rreth 35 tavolina. Eshte totalisht i investuar dhe funsional. Qiraja mujore eshte 1500 Euro Neto. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 330m2
Status
Withdrawn
Property Type Bar-Restaurant
Floor 1
Zone Qytet Studenti
Street Rruga Pjeter Budi
Construction Year 2016
Total Building Floors 1

Features

Veranda Furnished View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

//do something