Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+ Verande, Me Mobilim Modern - 230m2

Furnished
1,500€ / month

  • REFRG161035 - Myslym Shyri - Rruga Islam Alla

Property Description

REFRG161035 - Ne Myslym Shyr pak minuta larg qendres se Tiranes, jepet me qira super apartament 2+1+ Verande, me mobilim modern. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor dhe punime super cilesore, shkalle me hapsire te bollshme te ekspozuara me dritare ndaj drites. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin me hapsire goxha te madhe i shfrytezueshem qofte per hapsiren e ndenjes por edhe te ngrenies, si dhe hapsira e gatimit. Pjesa e koridorit degezohet dhe dy dhomat e gjumit, me tualete dhe ballokne me vete. I gjithe ambjenti eshte i arreduar me mobilim modern, sistemi kondicionimi cilesor, elektroshtepiake dhe te gjithe detajet, per te qene nje apartament direkt i shfrytezueshem. Pjesa me e mrekullueshme eshte veranda qe ka nje hapsire prej 60 m2, e shfrytezueshme totalisht, qofte per ngrenie ne stinet e ngrohta por dhe per te shijuar pamjen e mrekullueshme te Tiranes. Orientimi i aprtamentit per vete siperfaqen qe ka prek pjesen veri-jug-lindje. Gjithcka duhet per nje jetese cilesore dhe komode e gjeni pikerisht ne kete super apartament. Cmimi i qirase eshte 1500 Euro (perfshire dhe tatimin ne burim 15%). Per informacione te metejshme dhe vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997

Property Details

Total Area 230m2
Status
Aktive
Property Type Apartment 2+1
Floor 6
Zone Myslym Shyri
Street Rruga Islam Alla
Construction Year 2010
Total Building Floors 6

Features

Veranda Elevator Balcony Invested Recently Storehouse

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For Rent
1,500€ / month
Myslym Shyr, Jepet Dyqan 100 M2 Me Qira! - 100m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr jepet dyqan me qira, me siperfaqe 100 m2 ! Dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. Fakti qe nd...

For Rent
1,500€ / month
Apartment 2+1 - 162m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne Qender ,ne nje prej ndertesave me te njohura dhe me super lokacion Turdiu Center ,jepet apartament 2+1+2 me qira . Unikaliteti i ketij apartamenti...

For sale
190,000€
Apartment 2+1 - 111m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Prane zones se Myslym Shyrit, shitet nje apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te 2018. Organizohet si me poshte: Salloni i...