Në Bllok, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2 me orientim Jug-Lindje - 134m2

Furnished
900€ / month

  • Rruga Abdyl Frashëri
  • 13

Property Description

REFRD15827 - Në zonë e Bllokut, rruga Abdyl Frashëri, Jepet me Qira Apartament 2+1+2 Tualete, në katin e 9 të një Pallati të Ri i pajisur me Ashensor. Apartamenti ka një Sipërfaqe 134 m2 me hapsira të bollshme, me arredim komod dhe ka Orientim Jug-Lindje dhe ka ndriçim natyral gjithë ditën. Apartamenti eshte i organizuar ne nje Living Room të bollshëm me dalje ne ballkon, sebashku me Ambjentin e Gatimit i pajisur me te gjitha Elektroshtepiaket, një dhomë gjumi Matrimoniale me arredim shumë komod dhe me dalje në ballkon, një dhomë gjumi për fëmije, 2 tualete të mëdha dhe 2 ballkone. Apartamenti ka kondicioner ne çdo ambjent, ngrohje me Kaldaje, Elektroshtepiake Cilesore, Tv Smart në Sallon dhe në çdo dhomë. Apartamenti ka nje verand fantastike me pamje nga zona e bllokut dhe Liqenit te Tiranës. Zona ofron facilitete te shumta dhe akses me zonen e bllokut & Liqenit. Për një vizitë në Apartament kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal

Property Details

Total Area 134m2
Status
Withdrawn
Property Type Apartment 2+1
Floor 9
Zone Blloku
Street Rruga Abdyl Frashëri
Construction Year 2008
Total Building Floors 9

Features

Mortgage Veranda Elevator Storehouse

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For Rent
900€ / month
Ne Bllok Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2, Totalish... - 124m2
Blloku - Blloku

Ne Bllok, prane Fakultetit Juridik, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2, Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te banimit te nje pallati te ri, te pajisu...

For Rent
800€ / month
Ne Komunen E Parisit, Jepet Me Qira Super Apartament 2+... - 125m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne Komunen e Parisit, ne nje objekt te ri jepet super aparament me qira i sapo areduar me arkitekt. Apartamenti organizohet ne koridor i cili ben shp...

For Rent
800€ / month
Apartament 2+1 Me Qira Prane Ring Center - 86m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Prane Ring Center Jepet me Qira Super Apartamnt 2+1! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati shume cilesor te 2 viteve te fundit, te mireadmin...