''OKAZION'' Shitet Apartament 3+1 me pamje nga rruga kryesore Myslym Shyri - 110m2

Unfurnished
117,000€

  • REFRD15804 - Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Property Description

REFRD15804 - Buzë Rrugës kryesore Myslym Shyri, në katin e 3 Teknik te një Pallati Ekzistues 5 katësh, Shitet Apartament 2+1 Plus Kuzhine e Veçuar (ose Apartament 3+1). Orientimi i Apartamentit është Veri-Jug duke pasur ndricim të mirë natyral, gjithashtu Apartamenti ka pamje nga rruga kryesore Myslym Shyri. Apartamenti ka Sipërfaqe totale 110 m2, ndërsa në Certifikatën e Pronësis ka te shënuara 92 m2 (neto), për arsyen sepse në vitet 1985 ballkonet nuk përfshiheshin në Certifikatën e Pronësis së Apartamentit. Apartamenti ka nje Strukture Perfekte dhe eshte i organizuar ne nje koridor hyrës i cili lidh të gjithë ambjentet, Salloni i bollshëm me Orientim nga Jugu, dy dhoma gjumi të cilat gjithashtu janë të orientuara nga Jugu dhe kanë pamje nga rruga kryesore, ku njëra prej dhomave është me dalje ne ballkon, Ambjent Gatimi i Veçuar me dalje në ballkon, një Tualet i bollshëm me dritare. Dyert janë bërë të reja, ndricimi eshte LED dhe janë bërê punime Gipsi për ti dhënë tjetër prezenc Apartamentit. Apartamenti ka qënë më Qira mujore (500€) për një Zyrë Finance për mbi 3 vite. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt Hipotekor dhe është i Rivlersuar. Zona dhe aksesi nga rruga kryesore Myslym Shyri ofron Facilitete të shumta si Supermarkete, Farmaci, Banka, Institucione Shteterore, Shkolla, etj. Për një vizitë në pronë kontaktoni tani me Agjensinë Imobiliare Real Deal në numrin e cel 0674032997

Property Details

Total Area 110m2
Status
Aktive
Property Type Apartment 3+1
Floor 3
Zone Myslym Shyri
Street Rruga Myslym Shyri
Construction Year 1985
Total Building Floors 5

Features

Mortgage More than one Balcony

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For sale
120,000€
Office - 46m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom,Shitet Zyre . Rezidenca ka punime mjaft cilesore si rralle ndertime te tjera ne...

For sale
120,000€
Shop - 20m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, shitet ambjent bisnesi me sip 20m². Ambjenti ndoshet ne katin zero me orientim jug me lartesi 5m...

For sale
124,000€
Shop - 150m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Lena

Tek Myslym Shyri, ne rrugen Nikolla Lena, 50 m nga rruga kryesore, shitet Magazin (Gjysem Bodrum), ne katin -1 te nje pallati te ri. Ambjenti ka siper...