Jepet me Qira Apartament 2+1 në zonën e Bllokut - 108m2

Furnished
500€ / month

  • Rruga Perlat Rexhepi
  • 43
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFRD15630 - Tek Rruga Perlat Rexhepi, në katin e 5 te nje Pallati te Ri 8 katësh i pajisur me Ashensor, Jepet Apartament 2+1 me Qira në një zonë shume te preferuar per banim . Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe eshte i organizuar ne nje Sallon te Bollshëm, ambjeti i gatimit i pajisur me te gjitha Elektroshtepiaket e nevojshme, dy dhoma gjumi me hapsira te medha te orientuar Jug-Perendim, nje Tualet i madh me dritare dhe nje Ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje zone strategjike, ku keni facilitete te shumta si Markete, Banka, Farmaci, Linja Urbani, Resotrante, etj. Per nje vizite ne Prone kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal ne numrin e cel 0674032997 !

Property Details

Total Area 108m2
Status
Withdrawn
Property Type Apartment 2+1
Floor 5
Zone Blloku
Street Rruga Perlat Rexhepi
Construction Year 2007
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Elevator Balcony

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For Rent
600€ / month
Prane Kafe Roma, Jepet Apartament Me Qira Per Zyra! - 110m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Prane Kafe Roma, Jepet Apartament me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 1...

For Rent
500€ / month
Jepet Me Qira Lokal Ne Bllok, Mbrapa Shkolles Edith Dur... - 63m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

In Bllok, on Sami Frasheri Street, behind the "Edith Durham" school, a commercial, bar-cafe environment is for rent. The restaurant is located on the...

For Rent
600€ / month
RENTED
Ne Bllok, Jepet Ambient Per Zyra Me Qira - 90m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Jepet me Qira ambient per zyra, ne zonen e bllokut, nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Ambienti ndodhet ne nje nga rruget me te frekuenuara te B...

//do something