Myslym Shyr, Jepet Dyqan 100 m2 Me Qira! - 100m2

Unfurnished
1,500€ / month

  • REFOB10868 - Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Property Description

REFOB10868 - Ne Myslym Shyr jepet dyqan me qira, me siperfaqe 100 m2 ! Dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. Fakti qe ndodhet buze rruge kryesore dhe pjesa perpara eshte me vetrate xhami, te jep mundesine ta shfrytezosh si Farmaci, Exchange, Argjendari, Parfumeri, Etj.... Ne qofte se po mendon ta zgjerosh aktivitetin qe aktualisht operon mos e humb kte rast, edhe nese po mendon te hapesh nje bisnes te ri ky eshte dyqani i duhur. Kontaktoni tani per ta pare nga afer.

Property Details

Total Area 100m2
Status
Aktive
Property Type Shop
Floor 0
Zone Myslym Shyri
Street Rruga Myslym Shyri
Construction Year 1980
Total Building Floors 4

Features

Mortgage Invested Recently Storehouse

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For Rent
1,500€ / month
Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+ Verande, Me Mobilim... - 230m2
Myslym Shyri - Rruga Islam Alla

Ne Myslym Shyr pak minuta larg qendres se Tiranes, jepet me qira super apartament 2+1+ Verande, me mobilim modern. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te...

For Rent
1,000€ / month
Jepet Me Qira Ambient Komercial Me Vendndodhje Ideale... - 110m2
Blv. Gjergj Fishta - Bulevardi Gjergj Fishta

Jepet me qira ambient komercial me pamje nga rruga kryesore, tek Shallvaret. Ambienti ka siperfaqe te brendshme 110m2 dhe eshte i pershtatshem per te...

For Rent
1,400€ / month
Jepet Me Qira Ambjent Komercial - 480m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, ne fund te Rruges Hamdi Garunja, jepet me qera Ambjent Komercial, ne katin zero dhe katin 1 te nje pallati te ri, i pajisur me ash...