Ne Qender te Tiranes, Jepet Super Apartament 2+1+2 me Qira - 162m2

Furnished
1,300€ / month

  • Rruga e Barrikadave
  • 106

Property Description

REFOB10448 - Ne Qender ,ne nje prej ndertesave me te njohura dhe me super lokacion Turdiu Center ,jepet apartament 2+1+2 me qira . Unikaliteti i ketij apartamenti vihet re nga organizimi i brendshem me nje verand fantastike me pamje nga qendra ,mobilimi bashkekohor dhe i gjithi i ri si dhe lokacioni nder me te preferuarit ne Tirane ,fare prane institucioneve shteterore dhe disa prej ambasadave .Apartamenti eshte i organizuar ne sallon +kuzhine ,2 dhoma gjumi dhe 2 tualete .E gjithe hapesira eshte e shtruar me parket dhe ka sistem kondicionimi chiller . Cdo dhome eshte e pajisur me vetrata xhami ,qe mundesojne drrite pergjate pjeses me te madhe te dites .Veranda prej 45 m2 eshte fantastike .Me orientim veri-perendim dhe me nje super pamje eshte nder hapesirat me te kendshme te apartamentit . Turdiu Center eshte ndertesa me e re ne Tirane , me ndertim super cilesor duke filluar nga fasada ventiluar qe ben te mundur izolimin termik te ambjenteve , vetrata dopioxham per izolimin akustik , muret ndarese kane polesterol si dhe suva me knauf . Ndertesa ka 2 ashensor te cilet zbresin edhe tek garazhdet .Apartamenti ka te perfshire dhe nje post parkimi ne cmim .

Property Details

Total Area 162m2
Status
Withdrawn
Property Type Apartment 2+1
Floor 7
Zone Qender
Street Rruga e Barrikadave
Construction Year 2018
Total Building Floors 13

Features

Mortgage Garage Elevator

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For Rent
1,500€ / month
Turdiu Center, Jepet Zyre 2+1+2 Me Qira Per Biznese Me Mundesi Brandimi! - 150m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, jepet apartament 2+1 +2 me qira per zyra, me nje lokacion fantastik ne qender. Apartamenti organizohet ne nje sallon openspace i ci...

For Rent
1,500€ / month
Te Shallvaret, Jepet Ambient Per Zyra Me Qira, - 127m2
Qender - Rruga Ibrahim Rugova

Jepet ambient per zyra me Qira te Shallvaret. Ambienti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per qellime biznesi, per shkak te vendndodhjes strategj...

For Rent
1,200€ / month
Etc, Apartament 2+1+2 Me Qira, Ideal Per Zyra! - 132m2
ETC - Bajram Curri Boulevard

Ne zemer te Tiranes, jepet me Qira Apartament 2+1+2 bosh. Apartamenti ndodhet ne katin e 13 te nje prej ndertesave me te preferuara ne Tirane, ETC (E...