Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 2+1 Me Verande 100 M2!! - 223m2

Partialy Furnished
135,000€

  • Rruga Frosina Plaku
  • 994
  • 2 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFMG21835 - Tek 21 Dhjetori, ne rrugen Frosina Plaku shitet apartament 2+1+verande ne katin 10 te nje pallati 10 katesh. Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje dhe ambient gatimi me siperfaqe te madhe, te cilat kane dalje ne verande. Veranda ka siperfaqe 100m2 dhe te ofron pamje fantastike te qytetit. Apartamenti gjithashtu ka dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Me siperfaqe te brendshme 122m2 apartamenti ju mundeson modifikimin e hapesirave sipas deshires. Ndodhet shume prane Unazes se Tiranes, ne nje zone qe ofron te gjitha sherbimet per nje jetese komode. Mos hezitoni te na kontaktoni per kete mundesi fantastike!!!

Property Details

Total Area 223m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 10
Zone 21 Dhjetori
Street Rruga Frosina Plaku
Construction Year 2003
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Veranda Elevator Balcony Storehouse Toilet with Window

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For sale
170,000€
Prane Fakultetit Te Inxhinierise, Shitet Ambient Biznes... - 152m2
21 Dhjetori - Rruga Studenti

A business environment is for sale in one of the most dynamic areas in Tirana, December 21, near the Faculty of Engineering. The environment is locate...

For sale
160,000€

170,000€

Te 21 Dhjetori, Te Kompleksi Magnet, Shitet Super Apart... - 132m2
21 Dhjetori - 21 Dhjetori

At Magnet Complex For Sale Super Apartment 2 + 1 Super invested with regular layout, The apartment is located on the 6th floor of a well-managed build...

For sale
171,000€
Tek 21 Dhjetori Shitet Apartament 4+1 Me Hapësira Të Bo... - 132m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

Ne nje zone shume strategjike ne Tirane, prane 21 Dhjetorit dhe Myslym Shyrit, Shitet Apartament me siperfaqe neto 132 m2. Ndodhet ne katin e 3 te nje...

//do something