Ambiente Per Zyra Ne Qender Te Tiranes! - 92m2

Furnished
920€ / month

  • Bulevardi Dëshmorët e Kombit
  • 53

Property Description

REFMG211044 - Ne Bllok, ne rrugen Donika Kastrioti, jepen me qira apartamente per zyra ne pallat te ndertuar vitet e fundit. Apartamentet jane te tipologjive te ndryshme 2+1+2 me siperfaqe 92m2, 3+1+2 me siperfaqe 117m2 dhe 3+1+2 me siperfaqe 149m2. Disa prej ambienteve ju japin mundesine te adaptohen ne nje te vetem, gjithashtu mund te bashkohen ambientet e nje kati, te cilet formojne siperfaqe totale 716m2. Nje avantazh i pallatit jane 4 ashensoret te cilet kane akses ne cdo kat. Ndodhen ne nje nga zonat me perqendrimin me te larte te zyrave dhe bizneseve, lehtesisht e aksesueshme nga Bulevardi Deshmoret e Kombit dhe Unaza e Tiranes. Ne cmimin 11euro/m2 perfshihet edhe tatimi ne burim. Mos hezitoni te zgjidhni ambientet qe ju nevojiten. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!!

Property Details

Total Area 92m2
Status
Active
Property Type Office
Floor 2
Zone Blloku
Street Bulevardi Dëshmorët e Kombit
Construction Year 2018
Total Building Floors 15

Features

Elevator More than one Balcony Invested Recently

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For Rent
900€ / month
Ne Bllok Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2, Totalisht I Arreduar - 124m2
Blloku - Blloku

Ne Bllok, prane Fakultetit Juridik, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2, Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te banimit te nje pallati te ri, te pajisu...

For Rent
1,000€ / month
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Per Banim Ose Per Zyra! - 125m2
Blloku - Rruga Ibrahim Rugova

Ne Bllok, Jepet me Qira Apartament 3+1+2 per banim ose per zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadminist...

For Rent
600€ / month
Zyre - 130m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Jepet me qira super ambient per zyra ose klinike, qeneder estetike etj te stadiumi dinamo !!! I ndodhur ne zonen me te preferuar te tiranes ne zonen e...