Apartament ne Bllok 2+1+2 - 125m2

Furnished
1,000€ / month

  • Rruga Ismail Qemali
  • 37
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFLP30928 - Jepet me Qira nje Apartamentet ne Bllok. Me nje siperfaqe prej 125 m2, i mobiluar per apartament ose zyre. Godina ofron mundesine te jeni ne zonen me eksklusive dhe te kerkuar ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 dhe ka 2 ashensore. Brenda eshte i sapo lyer dhe restauruar disponon 3 kondicioner. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997

Property Details

Total Area 125m2
Status
Withdrawn
Property Type Apartment
Floor 9
Zone Blloku
Street Rruga Ismail Qemali
Construction Year 2005
Total Building Floors 11

Features

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For Rent
920€ / month
Ambiente Per Zyra Ne Qender Te Tiranes! - 92m2
Blloku - Bulevardi Dëshmorët e Kombit

Ne Bllok, ne rrugen Donika Kastrioti, jepen me qira apartamente per zyra ne pallat te ndertuar vitet e fundit. Apartamentet jane te tipologjive te ndr...

For Rent
900€ / month
Ne Bllok Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2, Totalisht I Arreduar - 124m2
Blloku - Blloku

Ne Bllok, prane Fakultetit Juridik, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2, Apartamenti ndodhet ne katin e 11 te banimit te nje pallati te ri, te pajisu...

For Rent
1,000€ / month
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Per Banim Ose Per Zyra! - 125m2
Blloku - Rruga Ibrahim Rugova

Ne Bllok, Jepet me Qira Apartament 3+1+2 per banim ose per zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadminist...