Super Zyre e Kompletuar Me Qira - 120m2

Partialy Furnished
780€ / month

  • REFIM09711 - Hipoteka - Rruga Panorama

Property Description

REFIM09711 - Jepet Ambjent i arreduar ne menyre moderne. Ambjenti eshte i arreduar me arkitekt per zyra ka funksionuar si zyre maketingu dhe zyre kontabiliteti. Ndahet ne 3 zyra pune nga te cilat nje zyre qendrore me tavoline per organizimin e mbledhjeve dhe pritjes se klienteve, 2 zyra te tjera pune te ndara me xham te cilat jane te paisura me postacionet perkatese. Kjo zyre disponon dhe nje tualet dhe nje kuzhine per stafin per konusmimin e ushqimeve apo kafeve gjate orarit te punes. Ambjenti lirohet ne daten 30 qershor. Eshte shume i pershtatshem per tipologji zyrash te ndryshme sic jane zyre kontabiliteti, zyre konsulence, avokatie, noterie marketingu, dhe si zyre shitjesh etj etj. Zona dhe pozicioni ne te cilen ndohet eshte fantastik dhe lehtesisht i gjetshem pasi eshte perbri me hipoteken ne katin e 2te. Cmimi eshte 800 euro neto

Property Details

Total Area 120m2
Status
Aktive
Property Type Office
Floor 2
Zone Hipoteka
Street Rruga Panorama
Construction Year 2008
Total Building Floors 10

Features

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For Rent
750€ / month
Office - 60m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Gjik Kuqali

Tek Stadiumi Dinamo, jepet super ambjent komercial me qira ne nje pallat te ri te vitit 2019, me nje lokacion fantastik. Ambjenti eshte totalisht open...

For Rent
900€ / month
Office - 90m2
Qender - Rruga George W. Bush

Ne qender, ne afersi me Toptani Center, jepet ambjent zyrash i sapo investuar me qira! Ambjenti organizohet ne 3 ambjente te ndara, njeri prej te cile...

For Rent
840€ / month
Office - 120m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Stacioni Trenit , ne Kompleksin Usluga jepet me qira ambinet komercial openspace me siperfaqe 120 m2 , 7 euro /m2, ne katin e 1 te nje pallati t...