Apartment 3+1 - 118m2

Furnished
135,000€

  • REFIM09394 - Don Bosko - Don Bosco

Property Description

REFIM09394 - Apartament 3+1 ndodhet ne nje nga komplekset me te mira ne zonen e Don Bosko dhe disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Ambjenti eshte i kuruar me mobilje cilesore, paisje hidrosanitare luksoze, elektroshtepiake dhe arredim modern. Organizimi i apartamentit eshte: 3 dhoma gjumi, nje sallon plus ambjent gatimi dhe 2 tualete. Orientimi eshte jug-lindje dhe perendim. Prona ndodhet pas Bujtines "Gjeli" dhe eshte zone e qete. Kompleksi eshte ndertuar nga nje kompani prestigjoze dhe ka hapesira per familjaret e femijet. Cilesia me e larte e punimeve eshte lehtesisht e dallueshme nga afer.

Property Details

Total Area 118m2
Status
Aktive
Property Type Apartment 3+1
Floor 3
Zone Don Bosko
Street Don Bosco
Construction Year 2012
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Residential Property Elevator

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For sale
135,000€
Apartment 3+1 - 240m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne rrugen Muhamed Deliu shitet apartament 3+1+2 ,i mobiluar , sebashku me nje post parkimi ,me siperfaqe te konsiderueshme ,nga te cilat pjesa neto es...

For sale
155,000€
Ne Nje Nga Zonat Me Te Kerkuara Me Nje Pamje Fantastike... - 119m2
Qender - Bulevardi Zhan D'Ark

Ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, me nje pamje fantastike shitet apartament 3+1. Apartamenti ka strukture te rregullt dhe hapesira e brendsh...

For sale
155,000€
Apartment 3+1 - 144m2
Komuna e Parisit - Skender Luarasi

Tek Komuna e Parisit, shitet apartament 3+1+2 ne katin e 4 te banimit te nje pallati te ri dhe cilesor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon t...