Tek Rruga Kavajes, Tek Kisha Ortodokse Shitet Super Apartament 4+1 - 130m2

Unfurnished
169,000€

  • Rruga Mujo Ulqinaku
  • 211
  • 4 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFIM091759 - Tek rruga e Kavajes, Shitet apartament 4+1 me planimetri fantastike ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Apatamenti ndodhen tek rruga "Mujo Ulqinaku" vetem 400 meter larg "Sheshit Skenderbej". Apartamenti organizohet ne: nje sallon i madh ndenje, 3 dhoma gjumi ne forme katrore dhe parametra shume funksional, 1 dhome e cila aktualisht shfrytezohet si kuzhine, 2 tualete me dritare dhe nje ballkon i bollshem. Apartamenti pervec planimetrise shume te rregullt pa kollona, favorizohet dhe ne pozicionimin e tij drejt Jug-Lindjes cka e ben te rrahur nga dielli dhe drita natyrale ne pjesen me te madhe te dites. Pallati ne te cilin ndodhet ky apartament eshte i ndertuar me cilesi teper te larte, shkallet jane te veshura me mermer, te mire-administruara. Pallati disponon dhe parking nentokesor. Se bashku me apartamentin jepet dhe nje garazhd me qepen me hapesire 21 m2 me cmim 25000 euro. Prona disponon dokumentacion te plote dhe te rregullt hipotekor. Per me shume informacione pse nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!

Property Details

Total Area 130m2
Status
Active
Property Type Apartment 4+1
Floor 7
Zone Rr. e Kavajes
Street Rruga Mujo Ulqinaku
Construction Year 2007
Total Building Floors 11

Features

Mortgage Garage Elevator Balcony Toilet with Window Not furnished South Orientation East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For sale
160,000€
Shitet Super Apartament 3+1 Pas Uet - 150m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Pas UET ne rrugen “Sali Butka” shitet super apartament 3+1+1+2 . Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati me ashensor. Apartamenti organ...

For sale
160,000€

170,000€

Shitet Apartament 3+1 Me Planimetri Shume Te Rregullt! - 122m2
Rr. e Kavajes - Rruga Him Kolli

In a favorite area of ​​Tirana in st. Him Kolli 3 + 1 apartment for sale with very regular structure and spacious spaces with mortgaged area 122m. The...

For sale
172,000€
Ne Rrugen E Kavajes, Shitet Apartament 3+1+2 I Mobiluar... - 150m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne rrugen e Kavajes shitet apartament 3+1+2 tuale dhe 2 ballkone ne katin e 7 te banim te nje pallati 9 katesh ndertim i vitit 2007 me ashensor.Aparta...

//do something