Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Tek Stadiumi Qemal Stafa! - 120m2

Furnished
500€ / month

  • Rruga Dervish Hima
  • 187

Property Description

REFIM091200 - Apartament 2+1 me 2 tualete ne rrugen "Dervish Hima" tek Stadiumi Qemal Stafa. Zona ne te cilen ndodhet ka facilitete te shumta dhe e aksesueshme ne kembe ne zonat me te zhvilluara te Tiranes. Apartamenti posedon dhe nje garazhd 20 m2 me qepen. Apartamenti pervec kushteve shume te mira dhe zones ka dhe nje pamje panoramike nga kodrat e liqenit dhe stadiumi i ri. Ambjenti ka sistem chiller per ngrohje ftohje. Cmimi shume i favorshem per zonen pasi vetem garazhdi jepet 100-150 euro ne muaj me qira ne kete pallat. Apatamenti ka hapesira te bollshme 120 m2.

Property Details

Total Area 120m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 4
Zone Stadiumi Qemal Stafa
Street Rruga Dervish Hima
Construction Year 2006
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Garage Elevator Balcony Parking Opportunity

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For Rent
400€ / month
Tek Ambasador 2, Jepet Zyre Me Qira! - 70m2
Stadiumi Qemal Stafa - Rruga Dervish Hima

Ne nje nder zonat me te preferura ne Tirane, tek Ambasador 2, jepet zyre me Qira me siperfaqe 70m2. Ambjenti ndodhet ne katin 0 te pallatit, eshte e o...

For Rent
400€ / month
RENTED
Jepet Me Qira Apartament Ne Qender ! - 95m2
Qender - Rruga e Dibrës

Qender, prane Turdiu Center, ne nje pallat te viteve te fundit shitet apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne nje koridor, sallon me hapesire te bo...

For Rent
600€ / month
Apartment 2+1 - 110m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Prane Kafe Roma, Jepet Apartament me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 1...