VILE ME QIRA TEK SHKOLLA BALETIT !!! - 298m2

Unfurnished
2,000€ / month

  • Rruga Ali Visha
  • 29

Property Description

REFFS19885 - Prane " Shkolles se Baletit", ne rrugen Ali Visha , ne nje zone private jepet nje vile me qira me cmim neto 2000 euro ,me nivel te larte sigurie. Vila eshte e rrethuar me nje ambjent te qete me kopesht, ofrohet mundesi parkimi . Vila eshte organizuar ne 3 kate ku kati i 1 ka nje siperfaqe prej 78 m2 me dhe 2 katet e tjera jane nga 110 m2 secili kat. Ne katin e 1 ndodhet nje hapesire ku eshte pjesa e lavanterise dhe nje dhome qe eshte e shfrytezueshme per palester apo si ambient per depo, holli me katin e 2 ku jane 3 ambiente , ne pjesen e pare kemi 1 oxhak funksional per stinen e dimrit dhe pjesa tjeter eshte nje ambjent relaksues me ndricim dhe pamje te lire me dalje ne ballkon. ambienienti gatimit eshte i vecuar por kane nje ndarje qe mund te perdoret per ty dyja funksionet hapet dhe mbyllet sipas rastit, gjithahstu paisjet e ambientit te gatimit jane shume cilesore . Nga ambienti i gatimit mud te dalesh ne verande e cila ka nje siperfaqe te konsiderueshme ku eshte e shfytezueshme dhe si ambient ndenjie. Ne katin e 3-te kemi 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete me dritare ku njeri eshte me hidromasazh . Punimet e bere jane qe nga paisjet elektrike , hidraulite, xhami i perdorur eshte triplex dhe elemnti i kornizes eshte alumin termik(antibaldi), sisitemi i kondicionimit eshte qendror chiller, vila ka depozite uje i cili furnizon ambjentet e viles duke kaluar ne filtra mekanik dhe karboni, panel diellor. Orinetimi eshte Jug-Lindje-Perendim. Per te bere nje vizite ne prone na kontaktoni tani !!!

Property Details

Total Area 298m2
Status
Withdrawn
Property Type Villa
Floor 3
Zone Shkolla e Baletit
Street Rruga Ali Visha
Construction Year --
Total Building Floors 3

Features

Mortgage Veranda More than one Balcony Storehouse Parking Opportunity

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For Rent
2,000€ / month
Villa - 300m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes, Prane Qendres, Jepet Vile me Qira Bosh! Vila eshte e organizuar ne 3 kate, rreth 100 m2 secili kat. Eshte e tera e rikonstruktuar...