NE RRUGEN FERIT XHAJKO SHITET AMBIENT KOMERCIAL OPENSPACE!!! - 80m2

Unfurnished
103,000€

  • Rruga Ferit Xhajko
  • 95

Property Description

REFFS19861 - Ne rrugen Ferit Xhajko brenda unazes ,prane UKT dhe afer Tregut Industrial shitet ambiet per biznes ne katin e pare te nje pallati 7 katesh,ndetim i vitit 2001.Ambienti eshte openspace me 1 tualet dhe eshte shume funksional per disa lloje biznesesh,si per pasticeri,furre buke,prodhim akullore,apo prodhime te ndryshme,depo farmaceutike, mund te perdoret si ambient per te mbajtur mallra te ndryshme pasi eshte fare prane Tregut Industrial .Per arsye te vendodhjes ka akses si ne Unaze ,Rruga e Dibres,Rruga 5 Maji. Aktualisht funksionon me qira si ambient per reklamin mobiljesh.Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe eshte e rivleresuar.Per nje vizite ne prone ne kontaktoni!!!

Property Details

Total Area 80m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 1
Zone Medrese
Street Rruga Ferit Xhajko
Construction Year 2001
Total Building Floors 7

Features

Mortgage Parking Opportunity

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For sale
110,000€

118,000€

Te Medreseja Shitet Apartament 2+1 - 115m2
Medrese - Rruga e Dibrës

Prane Medreses te Rruga e Dibres Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe 115 m2 ne nje pallat te mireadministruar me ashensor. Apartamenti ka organizim si...

For sale
107,000€

110,000€

Shitet Super Dyqan, Me Siperfaqe 41 M2, Ne Katin Zero! - 41m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

Shitet super dyqan, me siperfaqe 41 m2, ne katin zero te nje pallati te ri, buze rruge. Prona ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes tek zona...

For sale
115,000€
Dyqan Ne Shitje! - 64m2
Zogu i Zi - Rruga Asim Vokshi

Shitet Lokal i arreduar perball me shkollen Harry Fulz. Ambjenti eshte lokal funkisional dhe ka qene i lene me qira per rreth 6 vite. Posedon dhe nje...

//do something