SHITET AMBIENT BIZNESI PALESTER E KOMPLETUAR NE RRUGEN E ELBASANIT!!! - 188m2

Furnished
430,000€

  • Rruga e Elbasanit
  • 6

Property Description

REFFS19856 - Ne fillim te Rruges se Elbasanit ,shitet ambient biznesi ,palester me siperfaqe 188 m2 ,ne nje pallat te ri , ne katin e dyte me hyrje te dedikuar.Ambienti eshte organizuar si me poshte:koridori ku jane recepsioni dhe perballe tualete ,dushe , 2 ambiente per tu nderruar ,pastaj vazhdojme me sallen e madhe openspace ku jane te gjitha paisjet e nevojshme.Aktualishte eshte ne gjendje pune dhe klientele te rregullt. Vendodhja e ambientit eshte ne pike strategjike pasi ndodhet fare prane rruges kryesore tek rruga Elbasanit ,gjithashtu afer me Blv. Bajram Curri dhe afer zones se Qytetit Studenti. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor Mund te prahohet dhe nje pjese e vleres me shkembim apartamenti. Per nje vizite ne prone na kontaktoni!!!

Property Details

Total Area 188m2
Status
Aktive
Property Type Premium
Floor 2
Zone Blv. Bajram Curri
Street Rruga e Elbasanit
Construction Year --
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Veranda Storehouse

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties