OKAZION TEK KOMPLEKSI HOMEPLAN SHITET APARTAMENT 2+1+2 !!! - 164m2

Unfurnished
142,000€

  • Rruga Artan Lenja
  • 44

Property Description

REFFS19854 - Tek 21 Dhjetori , ne Kompleksin HOMEPLAN ,shitet okazion apartament 2+1+2 tualete ,me siperfaqe 164 m2, ne katin e 5 te nje pallati 8 katesh, ndertim i vitit 2018 shume cilesor me sistem kapot dhe termoizolim. Apartamenti eshte organizuar si me poshte :koridori ku organizohen te gjitha dhomat ,tualeti qendror me dritare ,dy dhoma gjumi,salloni sebashku me ambient gatimi,ballkoni me pamje fantasike. Meqense apartamenti shitet bosh eshte mundesia per te bere arredim sipas shijeve tuaja. Kompleksi eshte i rrethuar me hapesira te gjelbra, kende lojrash per femije, supermarkete dhe shume sherbime te tjera. Kompleksi ju ofron te gjitha lehtesirat per nje jetese bashkekohore duke qene se, aksesohet lehtesisht nga Unaza e Tiranes, Unaza e Madhe, Rruga e Durresit dhe Rruga e Kavajes. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje me shume ndricim natyral. Per te bere nje vizite ne prone ne kontaktoni!!!

Property Details

Total Area 164m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 5
Zone 21 Dhjetori
Street Rruga Artan Lenja
Construction Year 2018
Total Building Floors 8

Features

Elevator Balcony Invested Recently Parking Opportunity

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For sale
126,000€
RESERVED
Super Okazion! Tek 21 Dhjetorit, Ne Nje Ndertim Te 2019... - 126m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori ne nje ndertim ne fazen perfundimtare, shitet apartament 3+1+2. Ndertimi eshte nder me cilesoret me punime bashkohore ku vihet re ter...

For sale
140,000€
Shitet Apartament Komod 3+1 I Ri! - 114m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Ne zonen e 21 Dhjetorit Shitet Apartament 3+1+2 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te...

For sale
145,000€
Apartament 2+1+2 - 118m2
Pazari i Ri - Pazari i Ri

Shitet apartament 2+1 ne qender te Tiranes prane Kafe Europa. Apartamenti ka orientim jug perendim dhe pamja qe ka eshte mbreselense. Struktura e apar...