NE PORCELAN SHITET APARTAMENT 2+1 ME AMBIENT GATIMI ME VEHTE DHE I MOBILUAR ! - 97m2

Furnished
89,000€

  • Rruga Hysen Gjura
  • 43

Property Description

REFFS19853 - Ne Porcelan ne rrugen Hysen Xhura shitet apartament 2+1 me ambinet gatimi me vehte dhe i mobiluar ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor.Apartamenti ka hyrje te dedikuar dhe eshte organizuar si me poshte:koridori ,tualeti qendror,dhome gjumi cifti,ambient gatimi i vecuar,pastaj vazhdon salloni me dalje ne ballkon dhe nje dhome gjumi tjeter.Apartamenti ka te vecante ambientin e gatimit me vehte nga salloni i ndenjes dhe nje pjese ne ballkonit te pershtatur per gatim dhe aktualisht funksional. Meqenese shitet i mobiluar eshte arreduar ne menyre te kendshme ku cdo gje eshte pershtatur dhe kombinuar deri ne detaje. Punimiet extra jane bere qe nga punimet elektrike, hidraulike, patimi , parketi , dyert, tavanet, paisjet elektroshtepiake cilesore. Apartameti ka orienetim Lindje-Perendim , disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe te rivleresuar. Zona ne te cilen ndodhet ka te gjitha fasilitetet per te qene shume komod ne jeten e perditshme, fiks ne rruge kryesore duke patur akses per levizje ne shume drejtime,prane disa televizioneve , institucioneve te ndryshme , supermarkete, farmaci , shkolla, etj. Per te bere nje vizite ne prone na kontaktoni !!!

Property Details

Total Area 97m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 7
Zone Porcelan
Street Rruga Hysen Gjura
Construction Year 2007
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Elevator Balcony Parking Opportunity

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For sale
97,000€
Shitet Apartament 3+1, I Mobiluar - 126m2
Porcelan - Rruga Hysen Gjura

Porcelan, Shitet Apartament 3+1, i Mobiluar, ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallo...

For sale
90,000€
Rruga Xhanfize Keko Shitet Apartament 2+1+2 Ndertim I R... - 105m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Rruga Xhanfize Keko Perballe Kompleksit Xhura, shitet apartament 2+1+2 me planimetri perfekte. Rezidenca ka 2 kate sherbimi plus 2 kate parkimi nentok...

For sale
89,000€
Rruga Xhanfize Keko Shitet Apartament 2+1+2 Planimetri... - 104m2
Porcelan - Rruga Xhanfize Keko

Rruga Xhanfize Keko Perballe Kompleksit Xhura, shitet apartament 2+1+2 me planimetri perfekte. Rezidenca ka 2 kate sherbimi plus 2 kate parkimi nentok...