Shitet Papafingo ne Fresk me Orientim Perfekt !!! - 122m2

Unfurnished
77,000€

  • Rruga Shefqet Kuka
  • 653
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFFS19795 - Ne Fresk ne rrugen Shefqet Kuka, Shitet Apartament 2+1+2 tualete me dritare ,ne katin e 5-te te nje pallati te ri, ndertim i viteve te fundit i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte organizur si me poshte: korridor , tualeti qendror me dritare, salloni ku jane bashke ambienti gatimit dhe ndenjies, dhome gjumi femijesh, ku te dyja kane dalje nga njera verande me palje nga Mali i Dajtit, pastaj kemi dhome gjumi cifti me tualet me vehte me dritare dhe dalje ne verande me pamje nga Tirana. Punime shtese: grila persiane dhe profile dyer-dritare dopio xham PVC, termoizolim periferial - sistem kapote, sistem ngorhje me oxhak energjitik per gjitha dhomat + kondicioner, parket laminat gjerman AC4, dyer te brendshme, banja te rikonsruktuara ,punime elektrike, patinim dhe lyerje. Orinetimi i apartamentit eshte Jug-Lindje-Perendim dhe disponon dokumentacion te plote hipotekor. Zona ne cilen ndodhet eshte shume e qete dhe ka te gjitha fasilitetet per nje jete komode duke patur prane linja urbane, shkolle, kopesht, farmaci , disa zyra sherbimesh,etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Property Details

Total Area 122m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 5
Zone Fresku
Street Rruga Shefqet Kuka
Construction Year 2013
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Elevator More than one Balcony Storehouse Parking Opportunity Not furnished

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For sale
73,000€

78,000€

Tek Rruga Dajtit, Prane Restorant Fresku Shitet Super A... - 137m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Tek rruga Dajtit, prane Restorant Fresku shitet Super Apartament 3+1+2 me siperfaqe 128m2 + 9m2 siperfaqe e perbashket e shfrytezueshme. Apartamenti n...

For sale
68,000€

70,000€

EXCLUSIVE
Ne Fresk Shitet Papafingo Me Pamje Nga Tirana !!! - 105m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit shitet Papafingo 1+1 me siperfaqe te madhe 88 m2 ambienti, verenda 34 m2 me mundesi konvertimi ne 2+1. Apartamenti eshte ne katin...

For sale
68,000€

70,000€

RESERVED
Ne Fresk Ne Rrugen E Dajtit Shitet Apartament 2+1+2 Me... - 116m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit shitet apartament 2+1+2 tualete ,ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh, ndertim i vitit 2017. Apartamenti eshte organizuar si me po...

//do something