Ne Rrugen E Kavajes, Shitet Apartament 3+1+2 I Mobiluar !!! - 150m2

Furnished
172,000€

  • Kavaja Street
  • 431
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFFS192601 - Ne rrugen e Kavajes shitet apartament 3+1+2 tuale dhe 2 ballkone ne katin e 7 te banim te nje pallati 9 katesh ndertim i vitit 2007 me ashensor.Apartamenti ka organizim si me poshte ;koridori,ambient ndenjie me dalje ne ballkon,ambient gatimi i vecuar,vazhojme me ambientet e nates ku ndahen me nje koridor nga ambienti dites,tualeti qendror,depo,3 dhoma gjumi ku njera ka tualet me dritare dhe dalje ne ballkon. Zana ne te cilen ndodhet ka akses levizje ne disa dalje, Rrugen e Kavajes, 21 Dhjetori, Qender, Rruga Durrsit , disa linja urbane dhe te gjitha fasilitet per jetese komode.Apartamenti mund te perdoret per banim dhe per investim pasi aktualisht eshte me qira mujore 600 euro. Apartamenti ka orientim Jug-Lindje.Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor.Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Property Details

Total Area 150m2
Status
Withdrawn
Property Type Apartment 3+1
Floor 7
Zone Rr. e Kavajes
Street Kavaja Street
Construction Year 2007
Total Building Floors 9

Features

Mortgage Elevator More than one Balcony Toilet with Window Furnished South Orientation East Orientation View

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For sale
178,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Super Apartament 2+1 - 99m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Qender te Tiranes ne fillim te Rruges se Kavajes shitet super apartament ne nje ndertim te ri me parametra bashkekohore dhe cilesore. Apartamenti k...

For sale
165,000€

180,000€

Tek Rruga Kavajes, Tek Kisha Ortodokse Shitet Super Apa... - 130m2
Rr. e Kavajes - Rruga Mujo Ulqinaku

Tek rruga e Kavajes, Shitet apartament 4+1 me planimetri fantastike ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Apatamenti ndodhen tek rruga "Mujo Ulq...

For sale
160,000€

170,000€

Shitet Apartament 3+1 Me Planimetri Shume Te Rregullt! - 122m2
Rr. e Kavajes - Rruga Him Kolli

In a favorite area of ​​Tirana in st. Him Kolli 3 + 1 apartment for sale with very regular structure and spacious spaces with mortgaged area 122m. The...

//do something