APARTAMENT 3+1 PER SHITJE - 127m2

Unfurnished
178,000€

  • REFFS19163 - Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Property Description

REFFS19163 - Perballe Stadiumit Dinamo shitet apartament 3+1+2 tualete , me siperfaqe 126.70 m2 , i cili ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 ambjent ndjenje, 1 kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone qe ofrojne nje pamje fantastike. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Lindje, dhe Jug- Perendim cka ofron nje ndricim natyral shume te mire gjate gjithe dites.Per shkak te vendodhjes ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes ka te gjitha fasilitetet e mundshme per nje jete shume komode dhe shume prane qendres.Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin :0674032997 ose ne prona te ngjashme.

Property Details

Total Area 127m2
Status
Aktive
Property Type Apartment 3+1
Floor 4
Zone Stadiumi Dinamo
Street Rruga Sulejman Delvina
Construction Year --
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Elevator More than one Balcony Parking Opportunity

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For sale
187,000€
Shitet Super Apartament 3+1+2 Tek Kompleksi Kika 2! - 156m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, jepet me qira apartament 3+1+2. Apartamenti ka 156 m2 siperfaqe qe i organizohet ne: 1 dhoma matrimonial...

For sale
170,000€
RESERVED
Apartment 3+1 - 135m2
Liqeni i Thate - Rruga Peti

OKAZION!!! Shitet 3+1+2+ 2(GARAZHDE)Ambjenti ndodhet ne Zonen e liqenit prane Kopeshtit Zoologjik. Pallati eshte ndertim super cilesor pajisur dokumen...

For sale
185,000€
Apartment 3+1 - 132m2
Sheshi Wilson - Sheshi Uillson

Prane Sheshit Wilson shitet apartament 3+1+2 me siperfaqe 132m2 bruto ne katin e 6 te nje pallati 10-kate i ndertuar ne vitin 2009 me ashensor. Perbeh...