Ne rrugen Muhamed Deliu shitet apartament 3+1+2 se bashku me post parkimi !!! - 240m2

Furnished
130,000€

  • Rruga Muhamet Deliu
  • 83
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFFS19150 - Ne rrugen Muhamed Deliu shitet apartament 3+1+2 ,i mobiluar , sebashku me nje post parkimi ,me siperfaqe te konsiderueshme ,nga te cilat pjesa neto eshte gati 125 m2 dhe pjesa e ballkoneve perreth gjithe dhomave eshte 115 m2 .Apratamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati tete katesh , ndertim i vitit 2008, i mirembajtur me ashensor dhe eshte i organizuar si me poshte :koridori ku lidhen te gjitha dhomat , salloni ku jane bashke ambienti ndenjes dhe gatimit, dhome gjumi cifti me tualet me vete me dritare , dy dhoma gjumi te tjera , tualet qendror me dritare. E vecanta e apartamentit eshte sepse rrethohet nga ballkone gjate gjithe siperfaqes ku kane dalje te gjitha dhomat, ka nje ndricim shume natyral gjate gjithe dites dhe orientim Lindje-Jug-Perendim. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.Punimet e kryera jane teper cilesore, sistemi hidraulik dhe elektrik eshte akuatherm gjerman, arredimi i kendeshem dhe nje pjese i sapo ndryshuar.Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te qete me ajer te paster, ka prane stacion urbani, shkolla, kopeshte,farmaci , supermarkete,ambiente shplodhese ,bare, restorante,duke patur te gjitha fasilitetet per nje jete shume komode.Mos nguroni nese keni enderruar per nje nje apartament me siperfaqe te konsiderueshme dhe me pamje fantastike. Telefono tani!

Property Details

Total Area 240m2
Status
Withdrawn
Property Type Apartment 3+1
Floor 6
Zone Fresku
Street Rruga Muhamet Deliu
Construction Year 2008
Total Building Floors 7

Features

Mortgage Garage Elevator More than one Balcony

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For sale
135,000€
Shitet Super Apartament 2+1 I Tipit Loft Me Pamje Fanta... - 130m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Per te gjitha ata qe vleresojne ajrin e paster, pamjen e lire dhe cilesine ne ndertim dhe investim sapo doli ne treg nje apartament i tipit Loft pjese...

For sale
120,000€

127,000€

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 3+1 ! - 157m2
Kodra e Diellit - Rruga Shkelqim Fusha

Ne Rrugen Shkelqim Fusha, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 3+1, ne katin 5 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organ...

For sale
116,000€

127,000€

Ne Rrugen Frank Bardhi, Shitet Apartament 3+1! - 149m2
Komuna e Parisit - Rruga Shkelqim Fusha

Ne Rrugen Frank Bardhi, mbi Qendren Kristal, shitet Apartament 3+1, ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organiz...

//do something