21 Dhjetori, Shitet Dyqan Me Cmim Okazion - 64m2

Unfurnished
150,000€

  • Rruga Frederik Shiroka
  • 253

Property Description

REFFL452758 - Ne zonen e 21 Dhjetorit, 20 m nga rruga "Frederik Shiroka", prane market "Joena" shitet dyqan me cmim okazion. Ambienti eshte nje hapsire e lire prej 65 m2 dhe eshte e pershtatshem per nje sere aktivitetesh si klinike dentare, farmaci, zyre noteriale dhe nje zere aktivitesh te tjera duke marre parasysh qe zona ne te cilen ndodhet dyqani ka nje kerkese te larte per qera si dhe eshte nje zone lehtesisht e aksesueshme dhe e frekuentuar. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Property Details

Total Area 64m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 0
Zone 21 Dhjetori
Street Rruga Frederik Shiroka
Construction Year 2007
Total Building Floors 9

Features

Not furnished Window screens

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For sale
126,000€

150,000€

SOLD
Super Okazion! Tek 21 Dhjetorit, Ne Nje Ndertim Te 2019... - 126m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori ne nje ndertim ne fazen perfundimtare, shitet apartament 3+1+2. Ndertimi eshte nder me cilesoret me punime bashkohore ku vihet re ter...

For sale
140,000€

145,000€

Tek Kompleksi Kontakt Shitet Apartament 2+1+2 Me Orine... - 164m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Tek 21 Dhjetori, ne Kompleksin Kontakt ,shitet apartament 2+1+2 tualete ,me siperfaqe 102 m² apartamenti dhe 123 m2 verande ,ne katin e 5-te te nje...

For sale
139,000€

150,000€

Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 3+1 Me Shume Drite... - 137m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Tek 21 Dhjetori, prane Mozaikut te Tiranes, shitet apartament 3+1 me verand. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me 6 kate dhe o...

//do something