Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 3+1 Me Shume Drite! I Pershtatshem Dhe Per Biznes !!! - 137m2

Furnished
135,000€

  • Rruga Naim Frashëri
  • 404
  • 3 rooms
  • 1 bathroom

Property Description

REFFL451796 - Tek 21 Dhjetori, prane Mozaikut te Tiranes, shitet apartament 3+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me 6 kate dhe organizohet me 1 sallon te bollshem, 1 ambient gatimi te ndare, 3 dhoma gjumi, 1 verande te bollshme dhe 1 tualet me dritare. Aprtamenti eshte i investuar dhe shitet totalisht i mobiluar, me mundesi pershtatjeje dhe per biznes. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te mira te Tiranes per shkak te sherbimeve qe ofron per nje jetese sa me komode, ndodhet vetem 5 minuta nga qendra e Tiranes dhe shume prane zonave kryesore te saj, eshte lehtesisht e aksesueshme si dhe ka akses ne rruget kryesore dhe linjat kryesore te autobusave urban. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !

Property Details

Total Area 137m2
Status
Active
Property Type Apartment 3+1
Floor 2
Zone 21 Dhjetori
Street Rruga Naim Frashëri
Construction Year 1985
Total Building Floors 5

Features

Mortgage Veranda Parking Opportunity Toilet with Window Furnished East Orientation West Orientation North Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For sale
126,000€

150,000€

SOLD
Super Okazion! Tek 21 Dhjetorit, Ne Nje Ndertim Te 2019... - 126m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori ne nje ndertim ne fazen perfundimtare, shitet apartament 3+1+2. Ndertimi eshte nder me cilesoret me punime bashkohore ku vihet re ter...

For sale
140,000€

145,000€

Tek Kompleksi Kontakt Shitet Apartament 2+1+2 Me Orine... - 164m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Tek 21 Dhjetori, ne Kompleksin Kontakt ,shitet apartament 2+1+2 tualete ,me siperfaqe 102 m² apartamenti dhe 123 m2 verande ,ne katin e 5-te te nje...

For sale
159,000€
Prane 21 Dhjetorit, Shitet Apartament 3+1 Buze Rruges K... - 94m2
21 Dhjetori - Rruga Muhamet Gjollesha

In the area of ​​December 21, near the main road, a 3 + 1 apartment is for sale, a very good investment opportunity. The apartment is located on the 2...

//do something