jepet me qira Vile 2 kateshe - 200m2

Furnished
2,500€ / month

  • Rruga Rezervat e Shtetit
  • 52

Property Description

REFEX26659 - Ne Rezidencen LongHill, nje nga rezidencat me te qeta dhe sigurte ne Tirane, me cilesi shum te larte ndertimi jepet me qira Vile 2 kateshe me siperfaqe 200m2 ndertim si dhe 300m2 oborr, i mirmbajtur dhe mireadministruar nga rezidenca. Vila eshte me nje organizim duplexi ku ne katin e pare ndodhen 3 dhoma gjumi ku dy prej te cilave jan me vetrate te madhe xhami e cila mundeson nje pamje madheshtore te kopshtit te gjelberuar perpara saj si dhe ndodhen 2 tualete ku njera ne dhomen kryesore, ate matrimoniale. Me pas ngjitem me shkalle te brendshme per ne katin e 2 ku syri te ze ambjentin e nje salloni teper te bollshem me dale ne verande, ne katin e dyte ndodhet edhe kuzhina e cila eshte ne ambjent te vecuar dhe nuk lejon kalimin e aromave te ambjentet e tjera te saj, si dhe e mirmenduar me te gjitha funksionet e saj. Ndodhet edhe 1 tualet ne katin e dyte. Veranda te mundeson nje pamje fantastike te zones perreth dhe vilave e te jep nje ndjesi qetesie e relaxi te pakrahasueshem. Vila eshte e pajusur me gjthshka brenda saj si : sistem Chiller, parket, sistem capot, si dhe i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket nga prodhimet e fundit dhe me cilesoret ne treg. Vetratat medha mundesojne nje ndricim shum te mire te ambjenteve brenda saj si dhe nje pamje te vecante te viles nga jashte saj. Kopshti perballe ne hyrje te saj eshte ne harmoni te perkryer e cila te jep ndjesine e nje kopshti botanik, ndersa oborri nga pas saj eshte nje vend me siperfaqe te madhe ku femijet, familja jua apo miqte tuaj te kalojne momentet me te bukura sebashku. Per me shume info rreth ksaj prone ose te ngjashme kontaktoni Real-Deal.

Property Details

Total Area 200m2
Status
Withdrawn
Property Type Villa
Floor 2
Zone Long Hill Residence
Street Rruga Rezervat e Shtetit
Construction Year 2017
Total Building Floors 2

Features

Mortgage Residential Property Veranda Garage More than one Balcony Balcony Invested Recently Storehouse Parking Opportunity

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For Rent
2,500€ / month
Jepet Me Qira Vile Luksoze Ne Linze - 600m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Jepet me Qira Vile Fantastike ne nje nga zonat me terheqese te Linzes. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks, privatesi dhe doni t'i largoheni...