Te Stacioni I trenit Shitet Apartament 2+1+2 Me Shume Drite. - 107m2

Furnished
119,000€

  • Rruga Reshit Petrela
  • 189
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFEX26605 - Shitet apartament 2+1 ne zonen e Stacionit te Trenit, ne nje nga komplekset me te kerkuara ne Tirane sic eshte dhe USLLUGA. Ne katin e 11 me ashensor dhe orientim lindje me pamje fantastike nga mali i Dajtit. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma teper te bollshme gjumi dhe me ndricim natyral gjate gjithe dites, sallon i bollshem me ambjent te perbashket kuzhine, 1 tualet me aspirim si dhe nje ballkon teper te bollshem. Apartamenti eshte nje mundesi e rralle per shkak te lokacionit dhe kompleksit ku ndodhet pasi jan teper te kerkuara ne Tirane. Me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Property Details

Total Area 107m2
Status
Sold
Property Type Apartment 2+1
Floor 11
Zone Stacioni i Trenit
Street Rruga Reshit Petrela
Construction Year 2010
Total Building Floors 11

Features

Mortgage Residential Property Veranda Elevator Balcony Invested Recently Parking Opportunity Furnished

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For sale
117,500€

129,000€

Prane Bulevardit Zogu I Pare, Shitet Super Apartament 2... - 117m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Prane Bulevardit Zogu I Pare, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Shume Drite Dhe Pamje Fantastike Nga Bulevardi!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 (...

For sale
120,000€

130,000€

Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+Vera... - 153m2
Rr. e Kavajes - Rruga Babë Rexha

Tek Rruga e Kavajes ne pallat shume cilesor me ashensor dhe i mire administruar, shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 96.9m2, plus 55 m2 verande, si...

For sale
133,000€
Shitet Super Apartament 2+1+2! - 121m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Ne kompleksin me te mire prane Hipotekes, Shitet Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri 15 katesh, dhe ka nje...

//do something