Prane Sheshit Wilson shitet apartament 3+1+2 - 132m2

Furnished
185,000€

  • Rruga Abdyl Frashëri
  • 126
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFEX26424 - Prane Sheshit Wilson shitet apartament 3+1+2 me siperfaqe 132m2 bruto ne katin e 6 te nje pallati 10-kate i ndertuar ne vitin 2009 me ashensor. Perbehet nga 3 dhoma gjumi te bollshme, nga 1 sallon/kuzhine teper komode si dhe me 2 tualete. Me orientim perfekt lindje-pernedim e cila mundeson nje ndricim natyral pergjate gjithe dites. Pallati eshte i ndertuar me sistem kapot dhe teper cilesor. Disponon dokumenta te rregullta hipotekore.Shitet bosh ose i mobliuar

Property Details

Total Area 132m2
Status
Withdrawn
Property Type Apartment 3+1
Floor 6
Zone Sheshi Wilson
Street Rruga Abdyl Frashëri
Construction Year 2009
Total Building Floors 10

Features

Mortgage Elevator More than one Balcony

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For sale
165,000€

190,000€

Shitet Super Apartament 3+1+2 Tek Komuna E Parisit! - 156m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes shitet apartament 3+1+2. Apartamenti ka 156 m2 siperfaqe qe i organizohet ne: living room me siperfaqe t...

For sale
160,000€

175,000€

Tek Liqeni Shitet Apartament 3+1 - 126m2
Nobis - Rruga Marko Boçari

Tek Liqeni Shitet Apartament 3+1ne katin e trete te nje pallati te ri I paisur me ashensor. Kjo eshte zona me e preferuar qe te jetosh nje jete te she...

For sale
148,000€

185,000€

Ne Rrugen Fortuzi Shitet Apartament 3+1 Me Siperfaqe Te... - 137m2
Blv. Zogu i Pare - Rruga Fortuzi

Ne Rrugen Fortuzi shitet apartament 3+1 me siperfaqe neto 103 m2 se bashku me nje ambient shtese 34 m2(njesi ,me certifikate pronesie), ne katin e 1...

//do something