Shitet dyqan tek Garda - 63m2

Unfurnished
130,000€

  • Rruga Ibrahim Rugova
  • 47

Property Description

REFEM25981 - Shitet ambjen komercial pran Gardes ngjitur me hotel Xheko Imperial. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te mireadministruar,eshte i ndare ne dy ambjente dhe ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Zona te te cilen ndodhet te ofron mundesi te shumta biznesi. Prona disponon dokumenta te regullta hipotekore dhe nje cmim okazion per zonen per me shum informacion na kontaktoni

Property Details

Total Area 63m2
Status
Active
Property Type Shop
Floor 1
Zone Garda
Street Rruga Ibrahim Rugova
Construction Year 2002
Total Building Floors 9

Features

Mortgage

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For sale
128,000€
Ne Zonen E Bllokut, Shitet Apartamentper Ambjente Kome... - 60m2
Presidenca - Rruga Abdyl Frashëri

Ne zonen e Bllokut, tek Presidenca shitet apartament/njesi 1+1 per ambjente komerciale si zyra, klinika, parukeri etj. Ambjenti ndodhet ne katin e par...

For sale
124,000€
Shitet Ambient Komercial ! - 150m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Lena

Tek Myslym Shyri, ne rrugen Nikolla Lena, 50 m nga rruga kryesore, shitet Magazin (Gjysem Bodrum), ne katin -1 te nje pallati te ri. Ambjenti ka siper...

For sale
130,000€
Shitet Ambjent Komercial Per Investim Buze Rruge, Aktua... - 91m2
Kombinat - Kombinat

Ne Kombinat, ne nje nder zonat me te populluara, shitet ambjent komercial. Ambjenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri 9 katesh, me siperfaqe net...