Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 3+1+2, Orientim Jug-Lindje me Pamje Fantastike - 126m2

Unfurnished
136,000€

  • Kavaja Street
  • 571
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFEK381893 - Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 3+1+2, Orientim Jug-Lindje me Pamje Fantastike. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartamentin tend sot tek Square21 per te pakten 20 000 Euro me pak. Oferta jone 1080 Euro/m2 nga 1250 Euro/m2 qe shet ndertuesi. Kompleksi me dizajn modern qe ndertohet ne rrugen e Kavajes prane minibashkise, ofron nje cilesi ndertimi qe ia kane zili edhe ndertimet me te njohura ne Tirane. Fasade e ventiluar per termoizolim perfekt. - Dritare me xhama termik tripleks _ Lartesia e apartamenteve 305 cm - Materjale ndertimi Gjermane - Materjale elektrike Italiane - Hidrosanitare incaso - Tubacione gati per sistem chiller - Lulishte dhe hapesira te perbashketa - Pishine e brendshme dhe SPA - Ashensore te shpejte dhe te bollshem - Pllaka dhe parket nga Brunes - Planimetri te rregullta dhe me shume drite. Nese e blen per te banuar vete do kesh cilesine me te larte te jeteses ne Tirane. Çdo sherbim qe te duhet gjendet rreth teje dhe mezi do presesh te kthehesh ne shtepi ku do gjesh luksin dhe rehatine. Nese e ble per investim ke garancine qe do ta japesh gjithmone me qira tek te huajt sepse ata preferojne Pishinen dhe qendren SPA. Square21 Nobis jane komplekse te vetme me pishine te brendshme. Kontakto menjehere ne numrin e telefonit 0674032997 per te perfituar nga oferta.

Property Details

Total Area 126m2
Status
Sold
Property Type Apartment 3+1
Floor 9
Zone 21 Dhjetori
Street Kavaja Street
Construction Year 2020
Total Building Floors 10

Features

Residential Property Elevator Balcony Not furnished South Orientation East Orientation

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For sale
128,000€
Prane Spitalit "nene Tereza", Shitet Apartament 3+1+2 N... - 135m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet super apartament 3+1+2 tualete ne ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati 9-katesh me dy...

For sale
124,000€

128,000€

Tek Gjimnazi A.z Cajupi, Shitet Apartament 3+1+2 Me Hap... - 156m2
Rr. Bardhyl - Rruga Kongresi i Manastirit

Tek Gjimnazi "A.Z Cajupi" shitet Apartament 3+1+2 me hapesire te bollshme. Apartamenti me siperfaqe 156 m2 ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 6-ka...

For sale
128,000€

140,000€

Tek Tregu Elektrik, Shitet Apartament 3+1+2 Totalisht I... - 140m2
Tregu Elektrik - Rruga Ali Visha

Tek Tregu Elektrik ne Rrugen "Ali Visha" shitet Super apartament 3+1+2 tualete totalisht i investuar me hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne ka...

//do something