Jepet Ambjent me Qira, ne Rrugen Jordan Misja! - 135m2

Furnished
550€ / month

  • Rruga Jordan Misja
  • 29

Property Description

REFEA13969 - Jepet me Qira Ambjent Komercial ne formen e nje duplexi, ne rrugen Jordan Misja. Ambjenti ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri buze rruge, eshte me fasade xhami, dhe ka nje siperfaqe totale prej 135 m2. Eshte i organizuar ne menyre te tille qe siguron nje shfrytezim shume te mire, ka 2 tualete, dhe eshte i pajisur me sistem kondicionimi qendror, si edhe me sistem sigurie (kamera+alarm). Ambjenti eshte i pershtatshem edhe per zyra te llojeve te ndryshme. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!!

Property Details

Total Area 135m2
Status
Withdrawn
Property Type Shop
Floor 0
Zone Hipoteka
Street Rruga Jordan Misja
Construction Year 2000
Total Building Floors 9

Features

Mortgage Garage

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For Rent
500€ / month

550€ / month

Tek Hipoteka Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+Garazhd - 135m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Tek Hipoteka, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 me hapesira të bollshme, në katin e 6 të një Pallati të Ri i 10 katësh i ndërtuar me cilësi të lart...

For Rent
640€ / month
Jepet Me Qira Ambjent Komercial - 175m2
Fresku - Rruga Thoma Filipeu

Prane TV Tirana , ne rrugen e Teleferikut jepet me qira ambient comercial openspace me nje siperfaqe 175 m2 . Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pa...

For Rent
550€ / month

650€ / month

Ne Astir Jepet Me Qira, Ambjent Komercial Per Cdo Lloj... - 225m2
Astir - Rruga Teodor Keko

Ne Astir jepet me qera dyqan me siperfaqe 225 m/2, i ndare ne dy ambjente openspace. Ambjenti ne pjesen me te madhe eshte i pajisur me vetrata xhami...

//do something