Apartament per shitje qender - 81m2

Unfurnished
105,700€

  • Rruga Ded Gjo Luli
  • 48

Property Description

REFEA13315 - Ne Zemer te Tiranes shitet Apartament 1+1 bosh ne katin e 6 te nje pallati ekzistues, me siperfaqe 81.3 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 ambjent ndenje, kuzhine me vete, 1, dhome gjumi, 1 banjo, koridor, dhe ballkon te orientuar nga lindja. Apartamenti ofron nje pamje te mrekullueshme te qendres, eshte perfekt per investim.

Property Details

Total Area 81m2
Status
Withdrawn
Property Type Apartment 1+1
Floor 6
Zone Qender
Street Rruga Ded Gjo Luli
Construction Year --
Total Building Floors 6

Features

Mortgage

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For sale
102,000€
Shitet Apartament 2+1 Ne Zone Te Preferuar I Pamob... - 91m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave, ne qender te Tiranes, Shitet Apartament 2+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Lindje - Perendim. Apartament...

For sale
113,000€
Shitet Apartament 3+1 Qender - 79m2
Qender - Rruga Çamëria

MUNDESI IDEALE PER BIZNES. Shitet apartament 3+1 ne zonen qendrore te Tiranes, egzaktesit tek shkolla "Kristoforidhi" tek rruga e tregut Cam. Apartame...

For sale
350,000€
Shiten Dy Super Apartamente 1+1 Bashke Tek Qendra Turd... - 168m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center ne nje nga ndertimet me cilesore ne qender te Tiranes shiten dy apartamente 1+1 ne vazhdim te njeri tjetrit. Siperfaqja totale e te...