Jepet Apartament 3+1 me Qira prane Gardes - 130m2

Furnished
1,200€ / month

  • Rruga Janos Hunyadi
  • 10

Property Description

REFEA13101 - Ne nje nder zonat me te preferuara dhe strategjike ne Tirane, prane Gardes, Jepet me Qira super Apartament 3+1! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 125 m2, dhe eshte i organizuar ne nje ambjent te madh ndenje, te mobiluar shume kendshem dhe ne menyre cilesore se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 te pajisura me krevate dopio, ndersa njera eshte perdorur si dhome femije,, 1 tualet, dhe 3 ballkone, nga te cilet 1 eshte shume i gjere dhe ofron nje pamje shume te bukur. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 6 katesh me ashensor, eshte i ndricuar shume mire.

Property Details

Total Area 130m2
Status
Aktive
Property Type Apartment 3+1
Floor 6
Zone Garda
Street Rruga Janos Hunyadi
Construction Year 2000
Total Building Floors 6

Features

Mortgage Elevator More than one Balcony

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For Rent
1,300€ / month
EXCLUSIVE
Dyqan Me Qira Tek Garda - 160m2
Garda - Rruga Lidhja e Prizrenit

Jepet me qira dyqan tek Garda me siperfaqe rreth 160 m2 e ndare ne duplex. Ambjenti eshte pjeserisht i ndare me gips dhe nje pjese open space dhe mun...

For Rent
1,300€ / month
Ne Bllok, Jepet Me Qira Zyre Me Planimetri Perfekte... - 137m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok jepet me qira per zyra apartament 3+1 me planimetri perfekte. Apartamenti organizohet ne 1 koridor i cili ben shperndarjen ne 3 dhomat e gjum...

For sale
148,000€
Garda, Shitet Apartament 3+1 Ideal Per Investim Afatgj... - 107m2
Garda - Rruga Ibrahim Rugova

Garda e Republikës, Shitet Apartament 3+1 në zonën më të shtrenjtë në Tiranë, ku cmimet e Apartamenteve fillojne nga 1400 Euro/m2 ne pallat ekzist...