Prane Kafe Roma, Jepet Apartament me Qira per Zyra! - 110m2

Unfurnished
600€ / month

  • Bajram Curri Boulevard
  • 54

Property Description

REFEA13095 - Prane Kafe Roma, Jepet Apartament me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 110 m2. Eshte i organizuar ne 3 ambjente te bollshme dhe 2 tualete. Apartamenti eshte i ndricuar mire dhe ndodhet ne zonen me strategjike per zyra.

Property Details

Total Area 110m2
Status
Active
Property Type Apartment 2+1
Floor 5
Zone Blloku
Street Bajram Curri Boulevard
Construction Year 1998
Total Building Floors 6

Features

Not furnished

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For Rent
700€ / month
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Hapesire Te Madhe !! - 172m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, prane Shkolles 11 Janari, jepet me qira apartament me hapesire te madhe. Ndodhet ne katin 8 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor dhe...

For Rent
600€ / month
RENTED
Ne Bllok, Jepet Ambient Per Zyra Me Qira - 90m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Jepet me Qira ambient per zyra, ne zonen e bllokut, nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Ambienti ndodhet ne nje nga rruget me te frekuenuara te B...

For Rent
700€ / month
EXCLUSIVE
Qender, Pas Tirana International, Jepet Apartament 2+1 Me Qira! - 115m2
Qender - Rruga Urani Pano

Ne qender te Tiranes, mbrapa TIRANA INTERNATIONAL HOTEL pikerisht pallati TERMA ENGINEERING ne katin e 11 dhe te fundit te tij me ashensor modern jep...