Vile Me Qira - 280m2

Unfurnished
2,500€ / month

  • Rruga Qemal Stafa
  • 41

Property Description

REFAS03713 - Kjo vile e bukur e stilit Italian ndodhet ne nje nga rruget me te bukura te Tiranes dhe eshte e investuar kohet e fundit. Ka vend per parkim dhe nje verande relaksi. Ne katin 0 ndodhen dy dhoma. nje tualet dhe nje magazine. Ne katin 1 gjenden tre dhoma dhe dy tualete. Sistemi qendror eshte i tipit chiller nga Daikin. Dritaret jane triplex, nga jashte vila ka termoizolim dhe disa nga dhomat jane shtruar me parket druri. Ne pjesen e pasme te oborrit gjendet nje ambjent qe mund te perdoret si mence ose si magazine. Vila eshte e pershtatshme per qender kursesh, zyra kompanie ose klinike.

Property Details

Total Area 280m2
Status
Withdrawn
Property Type Villa
Floor 0
Zone Shkolla E Kuqe
Street Rruga Qemal Stafa
Construction Year 1940
Total Building Floors 2

Features

Mortgage Veranda Garage More than one Balcony Balcony Invested Recently Storehouse Parking Opportunity

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For Rent
2,500€ / month
Jepet Me Qira Vile Luksoze Ne Linze - 600m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Jepet me Qira Vile Fantastike ne nje nga zonat me terheqese te Linzes. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks, privatesi dhe doni t'i largoheni...