SHITET Apartament Komod 3+1 i Ri! - 114m2

Unfurnished
140,000€

  • Rruga Frosina Plaku
  • 595
  • 3 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFAM24889 - Ne zonen e 21 Dhjetorit Shitet Apartament 3+1+2 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje Pallati 8 katesh te Ri , me Siperfaqe te brendshme 100 m2 (neto) dhe eshte i organizuar ne nje Sallon te bollshem sebashku me Kuzhinën me dalje ne ballkon,tre dhoma gjumi me hapesire te bollshme te orientuar nga Jugu dhe Perendimi dhe secila me dalje ne nje ballkon te personalizuar, dy Tualete te sapoivestuara. Me apartamentin mund te ofrohet dhe nje garazh me sip. 28 m2 kundrejt nje cmimi te caktuar. Zona ofron facilitete te shumta si Supermarkete, Farmaci, Linje Urbani, Restorante, etj. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Apartamenti shitet bosh. Orientimi i Apartamentit eshte Jug-Perendim duke ofruar ndricim shume te mire natyral. Nxitoni sepse cmim eshte okazion dhe Apartamente te tille shiten shpejt. Per me teper informacion apo vizite ne prone kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal.

Property Details

Total Area 114m2
Status
Withdrawn
Property Type Apartment 3+1
Floor 6
Zone 21 Dhjetori
Street Rruga Frosina Plaku
Construction Year --
Total Building Floors 8

Features

Residential Property Elevator More than one Balcony Balcony Invested Recently

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For sale
126,000€

150,000€

SOLD
Super Okazion! Tek 21 Dhjetorit, Ne Nje Ndertim Te 2019... - 126m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori ne nje ndertim ne fazen perfundimtare, shitet apartament 3+1+2. Ndertimi eshte nder me cilesoret me punime bashkohore ku vihet re ter...

For sale
140,000€

145,000€

Tek Kompleksi Kontakt Shitet Apartament 2+1+2 Me Orine... - 164m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Tek 21 Dhjetori, ne Kompleksin Kontakt ,shitet apartament 2+1+2 tualete ,me siperfaqe 102 m² apartamenti dhe 123 m2 verande ,ne katin e 5-te te nje...

For sale
150,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 3+1 Dhe Me Shume D... - 115m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Tek 21 Dhjetori, prane Mozaikut te Tiranes, shitet apartament 3+1 me verand. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me 6 kate dhe o...

//do something