Shitet Apartament 2+1 ne zone te preferuar i pamobiluar! - 91m2

Unfurnished
102,000€

  • Rruga e Barrikadave
  • 271
  • 2 rooms
  • 2 bathrooms

Property Description

REFAM24860 - Rruga e Barrikadave, ne qender te Tiranes, Shitet Apartament 2+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Lindje - Perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje Pallati 8 katesh te mireadministruar , me Siperfaqe te brendshme 80.46 m2 (neto) dhe eshte i organizuar ne nje Sallon te bollshem me dalje ne ballkon, dy dhoma me hapesire te bollshme, 2 Tualet . Dhomat jane te shtruara me parket dhe salloni me pllaka te nje cilesie te larte. Pallati ofron dhe hapsire parkimi , gjithashtu zona ofron facilitete te shumta si Supermarkete, Farmaci, Linje Urbani, Restorante, etj. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Apartamenti shitet i pamobiluar. Orientimi i Apartamentit eshte Jug-Lindje - Perendim duke ofruar ndricim shume te mire natyral. Nxitoni sepse cmim eshte okazion dhe Apartamente te tille shiten shpejt. Per me teper informacion apo vizite ne prone kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal !

Property Details

Total Area 91m2
Status
Withdrawn
Property Type Apartment 2+1
Floor 2
Zone Qender
Street Rruga e Barrikadave
Construction Year 2010
Total Building Floors 8

Features

Mortgage Elevator Balcony Parking Opportunity Not furnished

Map Location

Questions?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Similar Properties

For sale
85,000€

100,000€

Tek Siri Kodra, Shitet Apartament 3+1! - 90m2
Qender - Rruga Siri Kodra

Ne nje nga zonat me strategjike dhe te qeta prane qendres se Tiranes, ne Rrugen Siri Kodra, Shitet Apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te...

For sale
110,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Super Apartament 2+1 I Inv... - 85m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Shitet super apartament 2+1 ne zemer te Tiranes, ne rrugen Bardhok Biba. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 85 m2 neto. Eshte ne katin e 3-te te nje pa...

For sale
99,000€

104,000€

Tek Kodra E Diellit, Shitet Super Apartament 2+1 - 95m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kodra e Diellit, shitet super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte:...

//do something